8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fear The Walking Dead" (Fot. AMC)

"Fear The Walking Dead" (Fot. AMC)

"Fear The Walking Dead" pobiło rekord. Spada oglądalność "Pamiętników wampirów". Duży spoiler z 3. sezonu "Reign". A oprócz tego "The Shannara Chronicles", "You're the Worst", "Jessica Jones" i inne.

1. "Fear The Walking Dead" pobiło rekord. Serial nie notuje co prawda aż tak wysokiej oglądalności jak "The Walking Dead", ale AMC i tak ma powody do zadowolenia. "Fear The Walking Dead" ma za sobą najchętniej oglądany 1. sezon w historii kablówek. Średnio każdy odcinek oglądało 11,2 mln widzów, w tym 7,2 mln w wieku 18-49 lat.

2. "The Shannara Chronicles" z premierą w styczniu. MTV ogłosiło, że 5 stycznia zadebiutuje nowy serial fantasy dla młodzieży "The Shannara Chronicles" (tego samego dnia ma powrócić "Teen Wolf"). Zaprezentowano także nowy trailer.

Get More:
MTV Shows


3. Bradley Cooper znów w "Limitless". Bradley Cooper ma się ponownie pojawić w serialu "Limitless".

4. "Reign" planuje zabić jednego z bohaterów. "Reign" planuje zabić ważnego bohatera, a twórczyni serialu zdecydowała się to zdradzić już teraz, po to by widzowie do tej myśli przywykli. Bo w tym konkretnym przypadku nie chodzi o to, by śmierć zaszokowała fanów. Szczegóły pod linkiem.

5. Kevin James w nowej komedii CBS. Znany z sitcomu "Diabli nadali" Kevin James powróci do CBS w nowej komedii, która właśnie dostała zamówienie na 13 odcinków. Sitcom zadebiutuje w przyszłym sezonie, a James będzie grał emerytowanego policjanta, który cieszy się na myśl o spędzaniu czasu z żoną i trójką dzieci. Przynajmniej dopóki nie odkrywa, że bywa to trudniejsze niż ściganie przestępców. Serial tworzą razem Kevin James i dawny producent "Diabli nadali" Rock Reuben.

6. Spada oglądalność "Pamiętników wampirów". Po odejściu Niny Dobrev serial zaliczył spory spadek - do poziomu 1,38 mln/0,6. Jeszcze słabiej radzi sobie "The Originals" - 0,89 mln/0,4.

7. "Jessica Jones" pokazana na New York Comic-Conie. Publiczność obejrzała pierwszy odcinek, było też spotkanie z obsadą. Zdradzono, że Carrie Anne Moss będzie grać panią adwokat Jeryn Hogarth, która wynajmie Jessikę jako prywatnego detektywa.

8. Halloweenowy Sunday Funday w "You're the Worst". W "You're the Worst" szykuje się "Spooky Sunday Funday", czyli to, co już dobrze znamy z 1. sezonu, tyle że w halloweenowych klimatach. Oto, jak będą prezentować się bohaterowie.

ytw-cast

REKLAMA