Hity tygodnia: "The Affair", "Homeland", "iZombie", "Żona idealna", "The Flash", "Casual"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"The Affair" - sezon 2, odcinek 1

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" (Fot. Showtime)


Mateusz Piesowicz: Jak siadłem do tego odcinka, tak wciągnął mnie bez reszty, że kompletnie zapomniałem o rzeczywistości. A to wszystko dzięki historii rozpadającego się małżeństwa, w dodatku prawie bez udziału Ruth Wilson. To się nazywa telewizja - bez szczególnych udziwnień, półśrodków i efekciarskich sztuczek. Całą robotę wykonuje tu fenomenalny scenariusz i dorównujący mu wykonawcy. Oglądajcie koniecznie, bo niczego lepszego w ramówce nie znajdziecie, przynajmniej dopóki wciąż czekamy na "Fargo".

Marta Wawrzyn: Nasza ukochana perełka sprzed roku powróciła i prezentuje wyśmienitą formę. Tym razem oglądaliśmy wielki popis Maury Tierney, która pokazała w ciągu pół godziny sto różnych twarzy Helen - nie żadnej typowej zdradzanej kobiety, a silnej, stanowczej i rozsądnej osoby, która czasem ulega pokusom, czasem się gubi, ale koniec końców wciąż jest prawdziwą ostoją dla rodziny. Widzieliśmy ją szukającą zapomnienia w seksie z dawnym kolegą ze studiów, a także w alkoholu i trawce, ale ostatnia scena dobitnie pokazuje, że wcale nie zapomniała.

Jak zwykle świetnie obserwowało się różnice w widzeniu tych samych sytuacji przez dwie osoby - tym razem Noah i jego prawie już byłą żonę. I jak zwykle odcinek minął w okamgnieniu, a kiedy wydawało się, że więcej atrakcji nie będzie, pojawił się mocny twist na koniec.

Nie ma chyba drugiego serialu, który oglądałabym teraz z taką przyjemnością jak "The Affair".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA