7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle" (Fot. ABC)

"Castle" (Fot. ABC)

Kris Polaha dołącza do obsady "Castle". Ekipa "Gry o tron" ma problem z zamkiem. Laura Spencer w stałej obsadzie "The Big Bang Theory". A oprócz tego "Quantico", "The Walking Dead", "Jane the Virgin", "Rosewood".

1. Kris Polaha dołącza do obsady "Castle". Kris Polaha pojawi się w "Castle" w roli idealistycznego obrońcy publicznego, który spotka Beckett.

2. Ekipa "Gry o tron" ma problem z zamkiem. W Hiszpanii opóźniają się zdjęcia do "Gry o tron", ponieważ lokalne władze mają problem z tym, jak ekipa HBO wykorzystała jeden z zamków. Na planie ma się pojawić specjalna inspekcja, która sprawdzi, czy nie doszło do żadnych naruszeń.

3. Laura Spencer w stałej obsadzie "The Big Bang Theory". Laura Spencer, czyli serialowa Emily, została awansowana do stałej obsady "The Big Bang Theory". Jak pisze TVLine, na razie nie oznacza to, że będzie obecna w każdym odcinku, a jedynie, że ma być gotowa do pojawienia się na planie zawsze kiedy będzie potrzebna.

4. Fatalna oglądalność "Blood and Oil", spadek "Quantico". Powrót "The Walking Dead" miał duży wpływ na oglądalność niedzielnych seriali Wielkiej Czwórki. "Blood and Oil" wskaźniki spadły do 3,82 mln/0,8, a "Quantico" - 5,67 mln/1,6. Dodatkowo oglądalność niedzielnych seriali spada z powodu meczów futbolu.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Chapter Twenty Six" (2x04).

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Walking Dead". Pierwszych kilka zdjęć z 2. odcinka 6. sezonu, zatytułowanego "JSS", obejrzycie tutaj.

7. Taye Diggs w "Rosewood". Taye Diggs wcieli się w renomowanego lekarza, który jest najlepszym przyjacielem tytułowego Rosewooda. Jego rola będzie powracająca.