"Outsiders": trailer serialu w stylu "Synów Anarchii"

"Outsiders" (Fot. WGN America)

"Outsiders" (Fot. WGN America)

WGN America pokazała pierwszy trailer swojego nowego serialu, "Outsiders", który ma w sobie coś z "Synów Anarchii". Rzecz się dzieje w przepięknych Appalachach, a główni bohaterowie to rodzina, która chce żyć po swojemu.

WGN America to mała stacja kablowa, która odpowiada m.in. za "Manhattan", utrzymany w klimacie retro serial o naukowcach tworzących bombę atomową. To właśnie ten projekt sprawił, że na kolejne pomysły WGN zaczęto zerkać z ciekawością. Jeden z nich to "Outsiders", które ma zadebiutować w 2016 roku.

Serial opowiadać będzie o klanie Farrellów, który od dawna mieszka Appalachach i teraz musi bronić swojego domu i swojego stylu życia przy pomocy wszelkich dostępnych środków. A jest to bardzo specyficzny styl życia, jak możecie się przekonać, oglądając poniższy trailer.

"Outsiders" przypomina nieco "Synów Anarchii", ale przede wszystkim ma się opierać na wyjątkowym klimacie miejsca, w którym się dzieje, i wyrazistych bohaterach. Jedną z głównych ról w serialu gra David Morse ("Treme"), którego postać to Big Foster, silny facet, który za chwilę ma stać się liderem rodziny. Thomas M. Right ("The Bridge") wciela się w lokalnego szeryfa biurokratę.

Oprócz tego w obsadzie znajdują się Joe Anderson, Gillian Alexy, Ryan Hurst, Kyle Gallner, Christina Jackson. Twórcą serialu jest Peter Mattei.

REKLAMA