8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Grinder" (Fot. FOX)

"The Grinder" (Fot. FOX)

"Grandfathered" i "The Grinder" z zamówieniem dodatkowych odcinków. Twórca "Mr. Robot" miał konto w serwisie Ashley Madison. Spoilerowe zdjęcia z planu "American Horror Story: Hotel". A oprócz tego "How to Get Away with Murder", "Imperium", crossover "Kości" i "Sleepy Hollow".

1. "Grandfathered" i "The Grinder" z zamówieniem dodatkowych odcinków. Obie nowe komedie FOX-a dostały zamówienie na 6 dodatkowych scenariuszy.

2. Twórca "Mr. Robot" miał konto w serwisie Ashley Madison. Sam Esmail jest jedną z osób, których dane wyszły na jaw, po tym jak zhakowano serwis Ashley Madison. Twórca "Mr. Robot" tłumaczy, że nie założył go, bo miał ochotę na romans, chodziło tu po prostu o research. Jak mówi, podczas pisania serialu założył sobie konta w wielu różnych serwisach, również randkowych.

3. FX zamawia serial Donalda Glovera. Telewizja FX zamówiła 10 odcinków komedii hip-hopowej "Atlanta", której twórcą jest Donald Glover z "Community".

4. Lady Gaga w ciąży na planie "American Horror Story: Hotel". Pojawiły się zdjęcia z planu "American Horror Story: Hotel", na których Lady Gaga jest w zaawansowanej (oczywiście sztucznej) ciąży. Pod linkiem znajdziecie zgadywankę, kto z bohaterów może być dzieckiem serialowej Hrabiny.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "How to Get Away with Murder". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka 2. sezonu, który nosi tytuł "Two Birds, One Millstone".

6. Spada oglądalność "Imperium". Oglądalność "Imperium" spada już czwarty tydzień z rzędu. W tym tygodniu serial widziało 12,2 mln/4,7 Amerykanów.

7. Kolejne zdjęcie z crossovera "Kości" i "Sleepy Hollow". Tym razem Booth i Abbie.

sleepy-bones-2

8. Plakat promujący "Billions".

Billions-Poster-Showtime

REKLAMA