Mamy pierwsze spoilery z 2. sezonu "Mr. Robot"

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

Jeszcze parę dni temu aktorzy twierdzili, że nic nie wiedzą, a tu proszę. Mamy kilka spoilerów z 2. sezonu "Mr. Robot". Niezbyt dużych, ale dobre i to.

Podczas PaleyFest w Nowym Jorku ekipa "Mr. Robot" zdradziła trochę informacji na temat 2. sezonu. Portia Doubleday, która gra Angelę, powiedziała: "Słyszałam, że 2. sezon ma być dość mroczny". To samo już wcześniej mówił twórca serialu, Sam Esmail.

Carly Chaikin, czyli serialowa Darlene, zapewniła, że dowiemy się więcej o tym, jak powstawało FSociety. Sam Esmail nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy Elliot i Angela kiedykolwiek będą razem, mówił, że na razie ich znajomość poszła w innym, bardziej interesującym kierunku. Ale nic nie jest wykluczone w przyszłości. Pytania o to, czy Angela całkiem przejdzie na mroczną stronę, pozostały bez odpowiedzi.

Zdradzono niewielkie spoilery dotyczące Whiterose'a i Mr. Robota. Whiterose (B.D. Wong) na pewno powróci, a na pytanie, która jego wersja - kobieca czy męska - jest przebraniem, Sam Esmail odpowiedział, że oczywiście ta męska. Wiadomo też, że Christian Slater na pewno pojawi się w 2. sezonie.

I to niestety wszystko, co wiadomo. "Mr. Robot" wraca z 2. sezonem latem 2016 roku.