Top 12: Moi ulubieni niegrzeczni chłopcy z seriali

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau) - "Gra o tron"

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)


Tak, wiem, Jaime Lannister to trudna, niejednoznaczna postać, której za nic nie da się sprowadzić do "niegrzecznego chłopca". Widzieliśmy go przecież, jak praktycznie gwałcił własną siostrę przy zwłokach wspólnego syna. No ale cóż, Westeros generalnie nie da się porównywać z naszym światem, a "Gry o tron" z "Plotkarą" czy "Jak poznałem waszą matkę". Jeśli praktycznie każda intryga sprowadza się do zabicia kogoś, to i intryganci muszą być inni niż ci znani z lżejszych seriali.

Poza tym Jaime przecież odbył podróż z Brienne, stracił rękę, zmienił się. Przestał być takim strasznym arogantem, a i jego kompas moralny został jakby nieco naprawiony. Zobaczyliśmy go z wielu różnych stron, poznaliśmy nieźle jego myśli i motywacje i właściwie na tle innych bohaterów "Gry o tron" nie wypada już tak negatywnie jak kiedyś.

Poza tym nie oszukujmy się, Jaime to typowy "książę z bajki" - przystojny blondyn z uśmiechem jak marzenie, stworzony po to, by podobać się kobietom. A że ta bajka jakaś taka mało tradycyjna? Złota era telewizji, to i bajki bardziej pokręcone!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12