8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Miał powstać jeszcze jeden odcinek "Z Archiwum X". Aaron Tveit z główną rolą w "BrainDead". Hulu zamawia serial scenarzystów "Breaking Bad". "Muppety" już wkrótce w Polsce. A oprócz tego "Skandal", "Fargo", "Quantico" i spotkanie aktorów z "Chucka" po latach.

1. Miał powstać jeszcze jeden odcinek "Z Archiwum X". Chris Carter zdradził TVLine, że FOX był bardzo bliski zamówienia siedmiu, a nie sześciu nowych odcinków "Z Archiwum X". Wszystko już było zaplanowane, scenariusz napisano, zaczęto szukać reżysera. Ostatecznie wszystko rozbiło się o harmonogramy - na nakręcenie 7. odcinka nie starczyło po prostu czasu. Carter zapewnia jednak, że jeśli kiedyś jeszcze "Z Archiwum X" powróci, to ten odcinek zostanie zrealizowany.

2. Aaron Tveit z główną rolą w "BrainDead". Aaron Tveit dostał główną rolę w komedii twórców "Żony idealnej" o politykach z Waszyngtonu, którym mózgi pożerają kosmici. Zagra Garetha, pracownika biura republikańskiego senatora, który będzie miał swój udział w ratowaniu świata.

3. Hulu zamawia serial scenarzystów "Breaking Bad". Hulu zamówiło 10-odcinkowy sezon "Shut Eye", którego twórcami są Les Bohem, a także duet scenarzystów "Breaking Bad", Mark Johnson i Melissa Bernstein. Serial będzie czarną komedią, opowiadającą o osobach zajmujących się przepowiadaniem przyszłości i ich związkach ze światem przestępczości zorganizowanej.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Fargo". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. odcinka 2. sezonu "Fargo", który nosi tytuł "Before The Law".

5. Kolejny odcinek "Quantico" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z 6. odcinka zatytułowanego "God".

6. "Muppety" w listopadzie w Polsce. 8 listopada o godz. 19:00 w TV Puls zadebiutują "Muppety". Serial będzie emitowany z dubbingiem, a głosu muppetom użyczą: Michał Zieliński (Kermit, Panna Piggy, Rizzo), Jarosław Boberek (Gonzo, Fozzie, Zwierzak), Katarzyna Kwiatkowska (Pipeta), Waldemar Barwiński (Scooter), Michał Meyer (Dr Bunsen Honeydew) i Grzegorz Pawlak (Rowlf, Zoot).

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Skandalu". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 5. odcinka 5. sezonu, który jest zatytułowany "You Got Served".

8. Chuck i Sarah spotkali się po latach. Zachary Levi i Yvonne Strahovski spotkali się na meczu baseballowym w Los Angeles. Yvonne wrzuciła na Instagram zdjęcie odchodzącego Zachary'ego, a zdjęcia, na których coś widać, znajdziecie tutaj.

The shadows of LA w/ @zacharylevi #themingeisoutandaboutwatchout

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Yvonne Strahovski (@therealyvonnestrahovski)

REKLAMA