8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Broadchurch" (Fot. ITV)

"Broadchurch" (Fot. ITV)

Ekipa "Broadchurch" wróci na plan latem 2016 roku. Showrunner "Faking It" tworzy nowe komedie dla MTV. "Unbreakable Kimmy Schmidt" docenia szczura z pizzą. A oprócz tego "Żona idealna", "Wicked City", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

1. Ekipa "Broadchurch" wróci na plan latem 2016 roku. Trochę poczekamy na 3. sezon "Broadchurch". Jak powiedziała Olivia Colman w rozmowie z radiem BBC, aktorzy wrócą na plan dopiero latem i na razie nawet nie wiedzą, co jest w scenariuszu.

2. Powiększa się obsada "I'm Dying Up Here". Do obsady "I'm Dying Up Here", nowego serialu telewizji Showtime, opowiadającego o scenie stand-upowej z lat 70., dołączyli Melissa Leo i Sebastian Stan. Ona zagra właścicielkę klubu, w którym występują komicy, on - młodego komika.

3. Showrunner "Faking It" tworzy nowe komedie dla MTV. Carter Covington sprzedał kolejne dwie komedie telewizji MTV. Pierwsza z nich nosi roboczy tytuł #blessed, a jego współtwórcą jest Dan Steele, jeden z producentów "Faking It". Serial luźno opowiada o doświadczeniach Steele'a, który dorastał jako świadek Jehowy. Bohaterem jest nastolatek, który zawsze uczył się w domu i marzył o pójściu do prawdziwej szkoły. W końcu to robi w tajemnicy przed wszystkimi. Drugi projekt, "Click Bait", opowiada o aspirujących gwiazdach YouTube.

4. "Unbreakable Kimmy Schmidt" docenia szczura z pizzą. W amerykańskich mediach wielką karierę ostatnio zrobił nowojorski szczur, który dźwigał kawałek pizzy większy od niego. Serial Netfliksa docenił go, nazywając ulicę jego imieniem.

Finally #PizzaRat gets the recognition he deserves with Pizza Rat Boulevard in Greenpoint

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fred Benenson (@fredbenenson)

5. Za dużo telewizji? Szef Netfliksa się nie zgadza. Parę miesięcy temu CEO stacji FX John Landgraf powiedział, że teraz jest "za dużo telewizji" i że liczba seriali w końcu znów będzie musiała się zmniejszyć. Do tych słów ostatnio odniósł się Ted Saranos z Netfliksa. "Nie ma czegoś takiego jak 'za dużo telewizji'. No chyba że wydajemy coraz więcej pieniędzy, a oglądalność nie rośnie. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie, z każdym rokiem rośnie liczba godzin, które spędzamy, oglądając telewizję" - powiedział Sarandos, odnosząc się nie tylko do tradycyjnej telewizji, ale też do seriali oglądanych przez internet. Jego zdaniem rynek nakręcają seriale z ciągłą fabułą i to dzięki nim notowane są wzrosty.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 5. odcinka 7. sezonu, zatytułowanego "Payback".

7. Zdjęcia z pilota "Wicked City". Pełną galerię znajdziecie tutaj.

8. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." w listopadzie wracają na antenę polskiego FOX-a. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." wracają z 3. sezonem w piątek 6 listopada o godz. 22:00. 13 listopada o godz. 21:00 powraca "Jeździec bez głowy". W środę 4 listopada o godz. 21:00 w FOX Comedy wystartuje 6. sezon "Współczesnej rodziny" i od razu zostaną pokazane cztery nowe odcinki. Z kolei we wtorek 17 listopada o godz. 21:55 ruszy w FOX Comedy 2. sezon "Czarno to widzę" ("Black-ish").

REKLAMA