"HIMYM": Jest nadzieja dla Barneya i Robin? [spoilery]

Barney i Robin na początku 7. serii "How I Met Your Mother"

Barney i Robin na początku 7. serii "How I Met Your Mother"

Liczycie na to, że Barney jednak ożeni się z Robin w finale 7. sezonu "Jak poznałem waszą matkę"? Być może faktycznie tak się stanie. Spoilery!

Nora czy Robin? - to najważniejsze pytanie tej serii "How I Met Your Mother". Pytanie, na które odpowiedzi wciąż nie ma, ale są pewne domysły. Serwis E! Online dotarł do informacji o nowych bohaterach serialu. Będą to... dzieci Robin! Mają się one pojawić już w najbliższym odcinku, gdzie "przyszła Robin" będzie z nimi rozmawiać - tak jak "przyszły Ted" rozmawia ze swoimi.

Co ciekawe (jeśli informacja o tym, że Robin będzie miała dzieci, Wam nie wystarczy) jej syn będzie blondynem - tak jak Barney Stinson. Córka z kolei będzie brunetką (zapewne po mamusi). Serwis E! Online uważa, że może to oznaczać, iż historia Robin i Barneya zakończyła się happy endem. Czemu? Choćby dlatego, że Robin nie miała w serialu innego blondwłosego faceta. Musiałaby poznać kogoś nowego.

To wszystko przypomina niestety trochę wróżenie z fusów - ale chyba całkiem uzasadnione, jeśli weźmiemy pod uwagę to, co się stało w odcinku "Disaster Averted".