8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" powróci z nową serią. NBC obcina zamówienie dla "Superstore" i "Hot and Bothered". "Quantico" wciąż radzi sobie nieźle w niedziele. A oprócz tego "Z Archiwum X", "Chirurdzy", "The Walking Dead" i inne.

1. "Gilmore Girls" powróci z nową serią. TVLine donosi, że "Gilmore Girls" powróci z serią limitowaną na Netfliksie. To nie są na razie oficjalne informacje, ale źródła Michaela Ausiello potwierdzają, że powstaną cztery 90-minutowe odcinki i że wszyscy najważniejsi aktorzy - w tym Lauren Graham, Alexis Bledel, Kelly Bishop i Scott Patterson - są na pokładzie. Jest też na pokładzie Amy Sherman-Palladino, twórczyni serialu, która nie współtworzyła 7. sezonu i która zawsze chciała zakończyć go pewnymi czterema słowami, ale nie dostała na to szansy. Na pewno będzie przeskok czasowy, to znaczy zobaczymy, co się dzieje u Lorelai, Rory i reszty bohaterów po prawie 10-letniej przerwie.

2. NBC obcina zamówienie dla "Superstore" i "Hot and Bothered". Zamówienie dla obu seriali zostało obcięte z 13 do 11 odcinków.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Czwartkowy odcinek nosi tytuł "Guess Who's Coming to Dinner", zdjęcia znajdziecie tutaj.

4. "Baby Daddy" z dodatkowymi odcinkami. ABC Family zamówiło 10 dodatkowych odcinków "Baby Daddy", co oznacza, że serial niedługo będzie miał już 100 odcinków.

5. "Quantico" wciąż radzi sobie nieźle w niedziele. W ostatnią niedzielę znów w amerykańskiej telewizji królował futbol, spadła za to oglądalność seriali. Coraz słabiej wypada "Żona idealna", której oglądalność spadła do 7,43 mln/1,0. Nieźle za to ma się "Quantico" - 5,23 mln/1,6.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "The Walking Dead". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 3. odcinka 6. sezonu, zatytułowanego "Thank You".

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". W 3. odcinku "AHS: Hotel", zatytułowanym "Mommy", pojawi się Naomi Campbell. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

8. Plakat promujący "Z Archiwum X", a na nim Palacz.

X-Files-Cigarette-Smoking-Man-CSM

REKLAMA