Bill Murray: Netflix? Nigdy nie widziałem! [wideo]

"Jimmy Kimmel Live" (Fot. ABC)

"Jimmy Kimmel Live" (Fot. ABC)

Bill Murray zrobił dla Netfliksa świąteczny projekt "A Very Murray Christmas", ale tak naprawdę nie wie, co to ten Netflix. Jak powiedział w "Jimmy Kimmel Live" (gdzie pojawił się w dość niecodziennym stroju), nigdy w życiu z serwisu nie korzystał.

Publiczność Netfliksa w te święta dostanie niespodziankę w postaci "A Very Murray Christmas" - czyli muzycznego filmu/stand-upu Billa Murraya, w którym pojawią się m.in. George Clooney, Chris Rock, Miley Cyrus, Amy Poehler, Jason Schwartzman, Michael Cera i Maya Rudolph. Na razie wypuszczono tylko krótką zapowiedź, ale nie ma wątpliwości, że dla Netfliksa to spore wydarzenie.

A czy debiut na Netfliksie jest sporym wydarzeniem w życiu Murraya? No cóż... "Nigdy w życiu nie używałem Netfliksa, nie wiem nawet, jak to zrobić" - powiedział aktor w nadawanym wyjątkowo z Nowego Jorku programie "Jimmy Kimmel Live". Kimmel zapytał, czy w takim razie kiedykolwiek używał Google. A Murray na to, że zdarzyło mu się sprawdzać w Google mapy.

Murray pojawił się w "Jimmy Kimmel Live" promować film "Rock the Kasbah". Polecał widzom wycieczkę do Maroka, gdzie go kręcono, wspominał, jak zamieszkał w latach 70. w Nowym Jorku i opowiadał o swojej sympatii do drużyny Chicago Cubs. Zarówno na dzień dobry jak i na do widzenia dostał niesamowitą owację na stojąco.

REKLAMA