7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Wciąż spada oglądalność "The Walking Dead". "Dr. Ken" z pełnym sezonem. Świąteczny "Sherlock" będzie pokazywany w kinach. A oprócz tego "Once Upon a Time", "Reign", "Supergirl".

1. "Dr. Ken" z pełnym sezonem. "Dr. Ken" jako pierwszy serial komediowy tej jesieni dostał zamówienie na pełny sezon. Serial jest zaskakującym hitem piątkowej ramówki ABC.

2. Chris Rock może znów poprowadzić galę rozdania Oscarów. Na razie trwają negocjacje, ale Chris Rock ma szansę poprowadzić Oscary 2016.

3. Wciąż spada oglądalność "The Walking Dead". 12,2 mln/6,2 - taką oglądalność miał najnowszy odcinek "The Walking Dead". To nadal świetna oglądalność, ale serial zaliczył kolejne spadki (odpowiednio o 16% i 17% w porównaniu do premiery sezonu). A warto dodać, że tydzień wcześniej mieliśmy do czynienia z pierwszą w historii "TWD" premierą sezonu, kiedy oglądalność spadła w porównaniu z rokiem poprzednim.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Reign". 6 listopada CW pokaże odcinek "The Price", z którego zdjęcia znajdziecie tutaj. Wynika z nich jasno, że koniec jednej z głównych postaci jest już bliski. Uwaga na spoilery.

5. Zdjęcia z 2. odcinka "Supergirl". Odcinek nosi tytuł "Stronger Together", zdjęcia znajdziecie tutaj.

6. Świąteczny "Sherlock" będzie pokazywany w kinach. Jak pisze "Radio Times", "Sherlocka" będzie można zobaczyć w kinach w różnych krajach, w tym nawet Chinach.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Once Upon a Time". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 5. odcinka 5. sezonu, który nosi tytuł "Dreamcatcher".

REKLAMA