8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

ABC kasuje "The Whispers". Kurtwood Smith w obsadzie "Agentki Carter". Świetny plakat na 6. sezon "Shameless". A oprócz tego "Chicago Med", "Saturday Night Live", "Arrow", "The Flash".

1. Kurtwood Smith w obsadzie "Agentki Carter". Kurtwood Smith pojawi się w roli Vernona Mastersa, weterana Departamentu Wojny.

2. ABC kasuje "The Whispers". Po jednym sezonie z anteny ABC zniknie "The Whispers".

3. Brennan Brown w "Chicago Med". Znany z "Beauty and the Beast" Brennan Brown dołączył do obsady "Chicago Med". Zagra postać trochę w stylu House'a - genialnego, lecz irytującego neurochirurga, który nie ma cierpliwości do młodych lekarzy.

4. Elizabeth Banks poprowadzi "Saturday Night Live". Elizabeth Banks będzie gospodynią "SNL" 14 listopada.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 4. odcinka 4. sezonu, który nosi tytuł "Beyond Redemption".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "The Flash". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 4. odcinka 2. sezonu - czyli "The Fury of Firestorm".

7. Ciekawy nowy projekt Shondalandu. Shondaland tworzy serial oparty na historii Romea i Julii, ale już bez dwojga kochanków. "Still Star-Crossed" opowiadać będzie o rodzinnych skutkach tragicznej miłości tej dwójki.

8. Plakat na 6. sezon "Shameless".

Shameless-Season-6-Poster

REKLAMA