"Z Archiwum X": Wiadomo, kto na pewno nie wróci

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

W nowym sezonie "Z Archiwum X" zobaczymy większość bohaterów znanych ze starych serii - w tym Muldera i Scully, Palacza, Skinnera. A kto nie dał się przekonać do powrotu?

TVLine podaje cztery nazwiska osób, które na pewno na razie do "Z Archiwum X" nie powrócą. Mimo że Chris Carter pamiętał o wszystkich, niektórzy odmówili, bo po prostu nie byli w stanie znaleźć czasu.

Za kulisami zabraknie dwóch twórców, niegdyś związanych z serialem - Franka Spotnitza i Vince'a Gilligana. Ten pierwszy jest zajęty "Człowiekiem z Wysokiego Zamku", który w listopadzie ma zadebiutować na Amazonie. Ten drugi z kolei ma na głowie "Better Call Saul". Carter zapewnia, że do obu dzwonił i nic się nie dało zrobić, obaj mieli zbyt napięte harmonogramy.

Vince Gilligan już w maju mówił, iż jest mu naprawdę bardzo przykro, że ominie go nowe "Z Archiwum X", ponieważ bardzo by chciał znów być częścią tego projektu. - "Z Archiwum X" była moja druga ulubiona praca, zaraz po "Breaking Bad" i "Better Call Saul". Bardzo chciałbym być tego częścią. Na pewno będę serial oglądał jako jego fan. Już się nie mogę doczekać - powiedział scenarzysta.

Z kolei z obsady aktorskiej na pewno nie wrócą dwie osoby: James Pickens, Jr. (Alvin Kersh, zastępca dyrektora Departamentu FBI) i Robert Patrick (agent Doggett). Pierwszy gra w "Chirurgach", drugi w "Skorpionie".

Przypominamy, "Z Archiwum X" wraca 24 stycznia z 6 nowymi odcinkami.

Alvin_Kersh9090

X-Files_S9_Robert_Patrick_005

REKLAMA