8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CBS zamawia pełny sezon "Limitless". ABC Family podaje daty zimowych powrotów. "Blood and Oil" i "The Player" z obciętym zamówieniem. A oprócz tego "Chirurdzy", "Imperium", "The Flash" i nie tylko.

1. CBS zamawia pełny sezon "Limitless". "Limitless" dostał zamówienie na pełny 1. sezon, składający się z 22 odcinków. Zamówione zostały także dodatkowe scenariusze "Code Black".

2. ABC obcina zamówienie dla "Blood and Oil". Miało być przynajmniej 13 odcinków, będzie tylko 10. Wszystko dlatego, że oglądalność serialu jest fatalna.

3. A NBC obcina zamówienie dla "The Player". Podobna sytuacja: miało powstać 13 odcinków, będzie tylko 9.

4. Danielle Panabaker, czyli Killer Frost z "The Flash", w "The Talk". Aktorka pojawiła się w "The Talk", gdzie pokazano jej kostium.

5. ABC Family podaje daty zimowych powrotów. W styczniu nie będzie już ABC Family, będzie Freeform. Ale seriale się nie zmienią. 12 stycznia powróci "Pretty Little Liars" i będzie mieć premierę nowa produkcja, "Shadowhunters". 18 stycznia z 3. sezonem wróci "The Fosters", a także ruszy "Recovery Road", nowy serial opowiadający o nastolatce zmagającej się z uzależnieniem. Sitcomy "Young and Hungry" i "Baby Daddy" wrócą 3 lutego.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka 12. sezonu, zatytułowanego "The Me Nobody Knows".

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Imperium". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 6. odcinka 2. sezonu, który nosi tytuł "A High Hope For A Low Heaven".

8. Showtime tworzy komedię o telewizyjnych modelkach z lat 90. Showtime zamówił komedię "36-24-36" opowiadającą o modelkach z teleturniejów. Tytuł odnosi się do idealnych wymiarów kobiecych, a główną bohaterką serialu będzie czarnoskóra modelka, występująca w telewizji w latach 90. "36-24-36" ma zahaczać o takie problemy, jak rasizm, molestowanie seksualne, mizoginia, homofobia, bulimia. Twórczynią serialu jest Delia Ephron ("Masz wiadomość"). Konsultantką będzie Kathleen Bradley (Barker's Beauty), która występowała w "The Price Is Right".

REKLAMA