Obsada "Żony idealnej" jak bohaterowie "Chicago"

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Zdjęcia obsady "Żony idealnej" na nowy sezon zwykle pojawiają się gdzieś w jego środku - i tym razem też tradycji stało się zadość. Foto obsady promujące 7. sezon przypomina nieco słynny kadr z "Chicago".

E! Online opublikowało zdjęcie obsady "Żony idealnej" na 7. sezon, zauważając przy okazji, że wygląda to prawie jak "Cell Block Tango" z musicalu "Chicago". Oprócz osób, które świetnie znamy, do zdjęcia pozowali Cush Jumbo, Jeffrey Dean Morgan i Margo Martindale, czyli nowa prawniczka, nowy śledczy i nowa szefowa kampanii Petera.

"Wiem o tym serialu tyle, że jest bardzo inteligentny i że przeobraża się co roku. W tym roku ta tradycja będzie kontynuowana i myślę, że zobaczymy, jak Alicia wraca do korzeni" - powiedział w rozmowie z E! Jeffrey Dean Morgan, który przyznaje, że serialu do tej pory nie oglądał, ale za to jego mama go uwielbia.

Z kolei Julianna Margulies zapewniła, że będziemy się dobrze bawić, oglądając gierki Eli Golda i Ruth, nowej postaci granej przez Margo Martindale. "Postać Alana Cummniga skręciła w ciekawym kierunku i to ma wpływ na wszystkich. To jak efekt domina, którego oglądanie jest fascynujące. On teraz stał się zupełnie jak Jago Szekspira. Ma wielki plan i ciągle knuje" - mówi Margulies.

Kolejne intrygi już w niedzielę, a tymczasem zobaczcie foto obsady, które pokazuje, jak wiele przez te wszystkie sezony się w "Żonie idealnej" zmieniło. Można je powiększyć kliknięciem.

tgw34567

REKLAMA