7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

Wiemy już, kiedy wraca "Sherlock". TBS skasowało "Clipped". W "Sposobie na morderstwo" pojawi się młodsza wersja Wesa. A oprócz tego "Preacher", "Gotham", "American Horror Story" i nie tylko.

1. BBC podaje datę powrotu "Sherlocka". 90-minutowy odcinek specjalny "Sherlocka", zatytułowany "The Abominable Bride", będzie miał premierę 1 stycznia 2016 roku. W odcinku, w którym przeniesiemy się do czasów wiktoriańskich, pojawią się wszyscy najważniejsi bohaterowie, w tym również Mary. Rozwiązywać będą sprawę, która w książkach jest jedynie wspomniana przez Watsona i nigdy nie była w pełni opisana. BBC One zdradziło także, że zdjęcia do 4. sezonu rozpoczną się wiosną. Steven Moffat i Mark Gatiss właśnie piszą scenariusze.

Wypuszczono też nową wersję trailera odcinka specjalnego - z datą powrotu i tytułem.

2. "Clipped" skasowane. TBS skasował komedię "Clipped" po jednym sezonie.

3. AMC za tydzień pokaże trailer "Preachera". 1 listopada, podczas emisji "The Walking Dead", AMC zaprezentuje pierwszy trailer serialu "Preacher".

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 4. odcinka "American Horror Story: Hotel", zatytułowanego "Devil's Night".

5. W "Sposobie na morderstwo" pojawi się młodsza wersja Wesa. Poznamy Wesa jako dzieciaka, a zagra go Armani Jackson.

6. Zdjęcia z nowych odcinków "Gotham". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 6. i 7. odcinka 2. sezonu "Gotham".

7. Plakat promujący crossover "Kości" i "Sleepy Hollow".

sleepy-bones456

REKLAMA