Wasze hity i kity tygodnia - które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)


1. "Fargo" - sezon 2, odcinek 2 ("Before the Law")

Meg: Prawdziwy popis dał Ed, metodycznie sprzątając i zachowując zimną krew przy spotkaniu z policjantem, mimo że był w trakcie pozbywania się ofiary. Do tego klimat retro i przepięknie nakręcone sceny.

2. "The Walking Dead" - sezon 6, odcinek 2 ("JSS")

Mila: Dla mnie ten odcinek był pełen wrażeń, pomimo tego że nawet nie było tu Daryla i Ricka! Obawiam się, że pobłażliwość Morgana może mieć opłakane konsekwencje. Z kolei dalej podoba mi się taka surowa wersja Carol. Zawsze jak zabraknie Ricka, ona wie co robić, a takich osób tej grupie potrzeba.

"Homeland" - sezon 5, odcinek 3 ("Super Powers")

Victoria: Nareszcie powróciła Carrie, jaką znamy.

"Doktor Who" - sezon 9, odcinek 5 ("The Girl Who Died")

minnie: Maisie była wszystkim, czego od niej oczekiwaliśmy, a sam odcinek w końcu przypomniał Doktorowi, kim tak naprawdę jest i co ma robić. A Clara? Genialna.

"Chirurdzy" - sezon 12, odcinek 5 ("Guess Who's Coming to Dinner")

everyman: Niesamowity, intensywny, pełen napięcia odcinek zbudowany wyłącznie na emocjach bohaterów i - co jest nie lada sztuką - znakomitych dialogach. W założeniu przyjacielska kolacja okazała się prawdziwą udręką dla wszystkich jej uczestników. "Chirurdzy" kolejny raz pokazują dzięki takim odcinkom-perełkom, że wszelkie próby spisywania tego serialu na straty są zdecydowanie przedwczesne. Poza tym nie zapominajmy, że to już 12. sezon tej produkcji, więc to naprawdę nie jest ten etap, w którym trzeba coś komukolwiek udowadniać.

Oprócz prawdziwej huśtawki emocjonalnej, jaką zafundowała sobie i widzom Meredith, bardzo ciekawie rozwija się wątek Stephanie, która wyrasta na moją ulubioną postać tego sezonu. Fajnie, że po dość przytłaczających wydarzeniach w domu Mer scenarzyści zafundowali nam nieco lżejszy epizod z Maggie. Dzięki temu udało się zachować pewien balans i złapać oddech przed następnym tygodniem. Czekam na nowy odcinek jak za dawnych czasów.

"You're the Worst" - sezon 2, odcinek 7 ("There Is Not Currently a Problem")

es: Za Gretchen, po prostu... Kto oglądał, ten wie.

"Pozostawieni" - sezon 2, odcinek 3 ("Off Ramp")

LuKe: Ten sezon miażdży i wymiata. Tak wiele cudownie niepokojących scen.

"Jane the Virgin" - sezon 2, odcinek 2 ("Chapter Twenty-Four")

Nannah: Dwa słowa: poor sucker.

1 2
REKLAMA