10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

"Doktor Who" (Fot. BBC)

Maisie Williams jeszcze wróci do "Doktora Who". BBC zamówiło 3. sezon "Inside No. 9". Pojawiło się kilka zdjęć z wiktoriańskiego "Sherlocka". A oprócz tego "Żona idealna", "Fargo", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Emerald City" i inne.

1. Maisie Williams jeszcze wróci do "Doktora Who". Scenarzystka "Doktora Who" Sarah Dollard powiedziała, że Maisie Williams prawdopodobnie pojawi się w 10. odcinku - "Face The Raven". Steven Moffat zapewnia jednak, że nie będzie ona nową towarzyszką Doktora.

2. NBC tworzy nową wersję "Niesamowitych historii". Bryan Fuller zrobi dla NBC reboot "Amazing Stories" - antologicznego serialu fantastycznego z lat 80. W oryginalny projekt był zaangażowany Steven Spielberg, teraz go nie ma na pokładzie.

3. Będzie też serialowa wersja komedii "Dwoje we mnie". Kolejny reboot, który powstaje w NBC, to "All of Me". W oryginale to komedia fantastyczna z lat 80. ze Steve'em Martinem i Lily Tomlin. Ona umieściła swoją duszę w jego ciele, a potem żyli długo i szczęśliwie.

4. "Inside No. 9" z 3. sezonem. "Inside No. 9" powróci do BBC2 z 3. sezonem. Na razie nie podano liczby odcinków.

5. Zdjęcia z 3. odcinka "Fargo". 3. odcinek 2. sezonu "Fargo" nosi tytuł "The Myth of Sisyphus", zdjęcia znajdziecie tutaj.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 6. odcinka 7. sezonu, zatytułowanego "Lies".

7. Vincent D'Onofrio w "Emerald City". Vincent D'Onofrio dołączył do obsady serialu NBC. Zagra enigmatycznego lidera Emerald City, faceta nauki w świecie magii, który rządzi z pomocą inspiracji, strachu i porozumienia z czarownicami.

8. Kolejni aktorzy w obsadzie serialu Davida Simona o porno. Daniel Sauli i Sepideh Moafi dostali role powracające w "The Deuce". On zagra mafioza, a ona prostytutkę.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 5. odcinka 3. sezonu, zatytułowanego "4,722 Hours".

10. Jeszcze kilka zdjęć z wiktoriańskiego "Sherlocka". Przypomnijmy, premierę odcinka specjalnego "Sherlocka" zapowiedziano na 1 stycznia.

sherlock01
sherlock1
sherlock3

REKLAMA