8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Married" skasowane. Ricky Gervais znów poprowadzi Złote Globy. Sherilyn Fenn pojawi się w "Shameless". A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Dwie spłukane dziewczyny", "Scream Queens" i inne.

1. Ricky Gervais znów poprowadzi Złote Globy. Galę rozdania Złotych Globów 2016 poprowadzi Ricky Gervais. Impreza jest zaplanowana na 10 stycznia.

2. "Married" skasowane. Po dwóch sezonach FX skasowało komedię "Married".

3. Henry Czerny w "Supergirl". Henry Czerny pojawi się w "Supergirl" w roli Toymana, czarnego charakteru, który jest też ojcem Winna (Jeremy Jordan).

4. Sherilyn Fenn pojawi się w "Shameless". Sherilyn Fenn zagra w "Shameless" matkę Sammi - kobietę, z którą Frank uprawiał przygodny seks, kiedy oboje byli nastolatkami.

5. "Od zmierzchu do świtu" z 3. sezonem. Serial wróci na antenę El Rey w 2016 roku.

6. Zdjęcia z powrotu "Dwóch spłukanych dziewczyn". Serial wraca odcinkiem zatytułowanym "And the Wrecking Ball", zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Zdjęcia z crossovera "Kości" i "Sleepy Hollow". Odcinek nosi tytuł "Dead Men Tell No Tales" i zostanie pokazany w najbliższy czwartek, zdjęcia zobaczycie tutaj.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Scream Queens". Odcinek z 3 listopada zatytułowany jest "Beware of Young Girls", zdjęcia obejrzycie tutaj.

REKLAMA