10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Grinder" (Fot. FOX)

"The Grinder" (Fot. FOX)

"The Grinder" i "Life in Pieces" dostają pełne sezony. "Supergirl" z najlepszym debiutem w tym sezonie. NBC obcina zamówienie dla "Truth Be Told". A oprócz tego "Castle", "Once Upon a Time", "Flash" i inne.

1. "The Grinder" z pełnym sezonem. FOX postanowił nas zaskoczyć i zamówił pełny sezon "The Grinder". "Grandfathered" wciąż czeka na zamówienie, mimo że wyniki oglądalności ma nieco lepsze.

2. "Life in Pieces" też dostało pełny sezon. CBS zamówił pełny sezon "Life in Pieces", co nie jest zaskoczeniem, bo to jeden z najchętniej oglądanych nowych seriali.

3. Mocny debiut "Supergirl". "Supergirl" zadebiutowała z wynikiem 12,96 mln/3,1, co jest najlepszym wynikiem nowego serialu w tym sezonie.

4. HBO jednak kasuje "The Brink". Serial już miał zamówienie na 2. sezon, ale HBO zmieniło zdanie. "The Brink" ostatecznie nie powróci.

5. Rodzice Meridy w "Once Upon a Time". Wcielą się w nich Caroline Morahan i Glenn Keogh, którzy pojawią się w serialu w odcinku z 15 listopada.

6. NBC obcina zamówienie dla "Truth Be Told". Miało być 13 odcinków, będzie tylko 10.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj znajdziecie zdjęcia 6. odcinka 8. sezonu zatytułowanego "Cool Boys".

8. Zdjęcia z nowego odcinka "Scream Queens". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 8. odcinka, czyli "Mommie Dearest".

9. "Flash" w poniedziałek w TV Puls. W poniedziałek 2 listopada o godz. 17:00 w polskiej telewizji zadebiutuje wreszcie "Flash". Kolejne odcinki będą pokazywane w TV Puls od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

10. Matthew McConaughey i Adele w "Saturday Nighy Live". Matthew McConaughey poprowadzi "SNL" 21 listopada, Adele będzie gościem muzycznym tego samego odcinka.

REKLAMA