8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Grandfathered" z pełnym sezonem. "Ash vs Evil Dead" z zamówieniem na 2. sezon. Fatalna oglądalność "Wicked City". Britney Spears w "Jane the Virgin". A oprócz tego "Gotham", "Nashville", "Fargo", a także serial Jennifer Lopez.

1. "Grandfathered" z pełnym sezonem. Wczoraj "The Grinder", dziś "Grandfathered". Obie wtorkowe komedie FOX-a mają już zamówienie na cały sezon.

2. Starz zamawia 2. sezon "Ash vs Evil Dead". Serial jeszcze nie miał premiery, a już dostał zamówienie na 2. sezon.

3. Fatalna oglądalność "Wicked City". "Miasto zła" debiutuje dziś w TVN7, a tymczasem w ABC serial miał oglądalność 3,3 mln/0,9. Co oznacza, że wypadł znacznie gorzej niż wypadało przez większość sezonu "Forever".

4. Britney Spears w "Jane the Virgin". Britney pojawi się w serialu CW 9 listopada, zdjęcie można znaleźć w "People".

britney-jane-virgin-1024

5. Jessy Schram pojawi się w "Nashville". Jessy Schram, czyli Kopciuszek z "Once Upon a Time", pojawi się w "Nashville" w roli wokalistki country.

6. Nathan Darrow w "Gotham". Znany z "House of Cards" Nathan Darrow dostał rolę powracającą w "Gotham". Zagra Victora Friesa znanego jako Mr. Freeze.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Fargo". Przed nami 4. odcinek 2. sezonu "Fargo", zatytułowany "Fear and Trembling". Zdjęcia znajdziecie tutaj.

fargo456

8. Serial Jennifer Lopez w styczniu w NBC. "Shades of Blue", serial o policjantce, którą zagra Jennifer Lopez, wystartuje w NBC 14 stycznia po "The Blacklist".

shades_of_blue_poster

REKLAMA