8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Muppety" (Fot. ABC)

"Muppety" (Fot. ABC)

"Muppety" z pełnym sezonem. HBO podaje daty zimowych premier. W polskim FOX-ie można oglądać "Z Archiwum X" od początku. A oprócz tego "Twin Peaks", "Jessica Jones", "The Flash" i inne.

1. "Muppety" z pełnym sezonem. ABC zamówiło pełny sezon "Muppetów", który jednak będzie składał się tylko z 16 odcinków.

2. Znamy daty zimowych premier HBO. Tym razem seriale HBO wrócą nie w styczniu, a w lutym. 14 lutego zadebiutuje serial "Vinyl", opowiadający o świecie rock and rolla. Premiera będzie dwugodzinna. Z kolei 21 lutego powrócą "Dziewczyny" i "Togetherness". Nic nie słychać na temat "Westworld".

3. "Z Archiwum X" w polskim FOX-ie. 2 listopada FOX rozpoczyna emisję "Z Archiwum X" od początku. Serial będzie pokazywany po dwa odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:10.

4. FOX obcina zamówienie dla serialu o Frankensteinie. Serial aktualnie nosi tytuł "Lookinglass", zamówienie zostało obcięte do 11 odcinków.

5. Jennifer Jason Leigh w "Twin Peaks". Jennifer Jason Leigh została dostrzeżona na planie "Twin Peaks". Za to Peter Sarsgaard mówi, że jego w serialu nie zobaczymy, to były tylko plotki.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 8. odcinka 2. sezonu zatytułowanego "Tonight's the Night".

7. Zdjęcia z nowego odcinka "The Flash". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 5. odcinka 2. sezonu, czyli "The Darkness and the Light".

8. David Tennant na nowym plakacie "Jessiki Jones".

alias-character-poster-700x1037

REKLAMA