Hity tygodnia: "Homeland", "Supernatural", "Fargo", "The Walking Dead", "The Affair", "Grimm"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

"Brooklyn 9-9" - sezon 3, odcinek 5 ("Halloween, Part III")

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)


Mateusz Piesowicz: Po takich odcinkach chciałoby się, żeby Halloween było częściej niż raz w roku. Tradycyjna rywalizacja między Jake'iem a kapitanem Holtem tym razem wciągnęła cały posterunek, zaś twórcom trzeba oddać, że nadal mają na nią dobre pomysły. Obydwie akcje odbijania korony wypadły rewelacyjnie, nawet pomimo tego, że Jake mylący szyb wentylacyjny (te okulary!) był tylko zmyłką. Praca zespołowa znów się opłaciła.

Końcowy zwrot akcji był wprawdzie przewidywalny od czasu, gdy Amy została brutalnie odrzucona przy wyborze drużyn, ale nie można nie docenić sposobu, w jaki detektyw Santiago wykiwała swoich kolegów. Okazuje się, że 99. posterunek jest pełen niesamowitych detektywów/geniuszy i żal tylko Boyle'a, bo nawet zapasowy kostium Elvisa Stojko na nic ci się nie zda, gdy ta grupa się za ciebie weźmie.

Andrzej Mandel: Halloweenowa rywalizacja Peralty i kapitana Holta przybrała w tym roku wymiar totalny. Choć jej finał był łatwy do przewidzenia (niekoniecznie od momentu odrzucania Amy, ale na pewno od momentu, w którym obaj adwersarze rozmawiali z jej biustem), to przyznajmy, że obie akcje wykradania korony były genialne. Zarówno Jake "mylący" szyby wentylacyjne, jak i kapitan Holt zręcznie odkręcający tył szafki byli niezwykle zabawni. Show skradła jednak Amy idealnie skrojonym planem zemsty na Peralcie i Holcie.

Zdecydowanie zasłużyła na tytuł niesamowitego detektywa/geniusza. Pamiętajmy, że udało się jej zaangażować do pomocy Scully'ego i Hitchcocka!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA