10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Aktor usunięty z czołówki "The Walking Dead". "Cold Feet" powróci z nowymi odcinkami. Norman Reedus poprowadzi program AMC o motocyklach. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Homeland", "American Horror Story" i inne.

1. Aktor usunięty z czołówki "The Walking Dead". Nazwisko aktora, którego bohater miał zginąć w poprzednim odcinku "The Walking Dead", znikło z czołówki serialu w najnowszym odcinku. Mimo to fani wciąż wierzą, że jakimś cudem mógł przeżyć, a AMC po prostu próbuje w ten sposób podgrzać atmosferę.

2. "Cold Feet" powróci z nowymi odcinkami. Brytyjska komedia "Cold Feet", która zakończyła się w 2003 roku, powróci do telewizji ITV. Wszyscy odtwórcy głównych ról mówią, że są tym powrotem jak najbardziej zainteresowani.

3. Norman Reedus poprowadzi program AMC o motocyklach. Norman Reedus z "The Walking Dead" dostał program o motocyklach w AMC. "Ride with Norman Reedus" będzie mieć na razie 6 odcinków, a aktor będzie w nim prezentował kulturę motocyklową i pokazywał różne motocykle.

The Ride with Norman Reedus - Photo Credit: Left/Right/AMC

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z 5. odcinka, czyli "Room Service".

5. Jessica Camacho z awansem w "Sleepy Hollow". Jessica Camacho, czyli serialowa Sophie Foster, szybko awansowała do stałej obsady "Sleepy Hollow.

6. Kerry Washington tworzy komediodramat o nianiach. ABC zamówiło pilot serialu o nianiach, który wyprodukuje Shondaland. Za projektem stoją Kerry Washington i Katie Lowes.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 6. odcinka 12. sezonu, czyli "The Me Nobody Knows".

8. Zdjęcia z nowego odcinka "Homeland". Tutaj znajdziecie zdjęcia z kolejnego odcinka "Homeland" zatytułowanego "Oriole".

9. Zdjęcie obsady "Recovery Road". "Recovery Road" to nowy serial ABC Family, opowiadający o walce z uzależnieniem od narkotyków.

recovery4567

10. Plakat promujący "Expanse" - nowy serial telewizji SyFy.

expanse345

REKLAMA