Nowy serialowy "Star Trek" już w 2017 roku!

Skoro wracają wszystkie telewizyjne produkcje, które oglądaliśmy w dzieciństwie, to i tego kultowego tytułu nie mogło zabraknąć. Nowy serial ze świata "Star Treka" zadebiutuje już w 2017 roku.

Po wiadomościach o powrocie "Z Archiwum X", "Twin Peaks" czy ostatnio "Gilmore Girls" w końcu musiał pojawić się i ten news. W 2017 roku możemy spodziewać się nowego serialowego "Star Treka".

Szczegółów na razie zbyt wielu nie podano, ale wiadomo, że za projektem stoi Alex Kurtzman, jeden z producentów filmów z serii "Star Trek". Deadline pisze, że producent w ciągu ostatnich miesięcy spotykał się w tajemnicy z potencjalnymi scenarzystami. Serial produkować ma CBS Television Studios, a emitować będzie go najprawdopodobniej CBS i platforma streamingowa CBS All Access.

W nowym "Star Treku" przedstawiona zostanie galeria nowych postaci, poszukujących nowych światów i cywilizacji. Ale jednocześnie nie zabraknie odniesień do klasyki.

"Nie ma lepszego momentu, by dać publiczności nowego Star Treka niż okolice 50. rocznicy powstania serialu" - napisał w oświadczeniu David Stapf, szef CBS Television Studios. "Wszyscy mamy wiele szacunku do tej marki i jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić kolejny telewizyjny rozdział, który stworzy utalentowany Alex Kurtzman, świetnie znający ten świat i publikę" - dodał Stapf.

Premiery serialu możemy spodziewać się w styczniu 2017 roku. Przypomnijmy, "Star Trek: The Original Series" z Williamem Shatnerem wystartował 8 września 1966 roku.

REKLAMA