10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Diana Rigg obiecuje ostre walki Olenny z Cersei w 6. sezonie "Gry o tron". "Black Sails" wraca w styczniu. Podano nominacje do People's Choice Awards. Spadła oglądalność "Supergirl". A oprócz tego "Gotham", "Homeland", "Once Upon a Time" i inne.

1. "Black Sails" wraca w styczniu. Premiera 3. sezonu "Black Sails" będzie miała miejsce 23 stycznia. Pod linkiem znajdziecie kilka nowych zdjęć.

2. Diana Rigg obiecuje porządny konflikt Olenny z Cersei w 6. sezonie "Gry o tron". Diana Rigg, czyli serialowa Olenna, powiedziała brytyjskim mediom, że jej bohaterka w 6. sezonie "Gry o tron" będzie ostro walczyć z Cersei i będą to naprawdę świetne sceny. Aktorka zdradziła też, że uwielbia Petera Dinklage'a, i żałuje, iż nie zagrała z nim żadnej sceny.

3. Podano nominacje do People's Choice Awards. A wśród nich to co zawsze: "Pretty Little Liars", "The Big Bang Theory", "Pamiętniki wampirów", seriale Shondalandu. Pełna lista tutaj.

4. Spadła oglądalność "Supergirl". Bez wsparcia w postaci "The Big Bang Theory" oglądalność "Supergirl" spadła, ale wciąż jest bardzo wysoka i wynosi 8,85 mln/2,2.

5. NBC zamawia dodatkowe odcinki swoich seriali. Po jednym dodatkowym odcinku w tym sezonie dostały "Blindspot", "Chicago Fire", "Chicago P.D." i "Law & Order: SVU".

6. Greg Germann w "Once Upon a Time". Greg Germann, czyli dawny szef Ally McBeal, pojawi się w drugiej połowie 5. sezonu "Once Upon a Time" jako tajemniczy mężczyzna, który zawsze świetnie wygląda i potrafi przerazić ludzi, będąc przy tym zupełnie przyjazny. Po raz pierwszy zobaczymy go w 100. odcinku.

7. Zdjęcia promujące kolejny odcinek "Homeland". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 8. odcinka 5. sezonu - czyli "All About Allison".

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 9. odcinka 2. sezonu zatytułowanego "A Bitter Pill to Swallow".

9. "Doctor Foster" z 2. sezonem. BBC One zamówiło 2. sezon serialu "Doctor Foster", który okazał się sporym hitem zarówno wśród publiczności, jak i krytyków.

10. Jon Stewart przechodzi do HBO. Jon Stewart właśnie podpisał 4-letni kontrakt z HBO. Nie będzie jednak prowadził żadnego programu w stylu "Daily Show", będzie produkował krótkie, kilkuminutowe formy na potrzeby HBO Now, HBO GO i innych platform internetowych.

REKLAMA