Top 12: Serialowi bohaterowie, którym udało się zmartwychwstać

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

UWAGA, ARTYKUŁ ZAWIERA DUŻE SPOILERY Z NASTĘPUJĄCYCH SERIALI: "Arrow", "Buffy: Postrach wampirów", "Family Guy", "Gdzie pachną stokrotki", "Lost", "Misfits", "Pamiętniki wampirów", "Plotkara", "Pretty Little Liars", "Revenge", "Sherlock", "Supernatural".

Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) - "Sherlock"


Uwaga, spoiler sprzed ponad 100 lat: Sherlock Holmes, najlepszy detektyw wszech czasów, ginie, by potem powrócić do życia. Tak było w książkach sir Arthura Conan Doyle'a (który naprawdę planował uśmiercić swojego bohatera), tak też stało się w serialu. W jaki sposób serialowy Sherlock zmartwychwstał? No cóż... tak właściwie to nie wiemy.

Steven Moffat postanowił zabawić się z fanami i po mocnym cliffhangerze z finału 2. sezonu oraz tradycyjnej długiej przerwie w emisji zaserwował na początku 3. sezonu kilka dowcipnych dowodów na to, że dobrze wie, co w internetach piszczy. Czyli zobaczyliśmy różne wersje tych samych wydarzeń, wymyślone przez sherlockowy fandom.

Moffat puścił w ten sposób oczko do fanów i prawdopodobnie dokonał właściwego wyboru. Jakkolwiek bowiem nie wytłumaczyłby powrotu Sherlocka do świata żywych, ktoś byłby niezadowolony. A tak każdy może sobie myśleć, co tylko uważa za słuszne.

sherlock01
sherlock02

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA