8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

Ken Marino w obsadzie "Agentki Carter". Peter Gallagher w "New Girl". "Muppety" wrócą odmienione po świątecznej przerwie. A oprócz tego "Sneaky Pete", "Twin Peaks", "Supergirl" i nie tylko.

1. Ken Marino w obsadzie "Agentki Carter". Ken Marino pojawi się w 2. sezonie "Agentki Carter" w roli szefa włoskiej mafii.

2. Peter Gallagher w "New Girl". Peter Gallagher zagra ojca Schmidta w "New Girl". Co jest o tyle ciekawe, że Max Greenfield wcielał się w młodszą wersję postaci granej przez Gallaghera w "The O.C.".

3. Nowy start "Muppetów" po świątecznej przerwie. 6 odcinków "Muppetów", które zobaczymy po świątecznej przerwie, ma się znacząco różnić od obecnych odcinków. Serial pozbył się showrunnera, Boba Kushella, którego prawdopodobnie zastąpi Kristin Newman ("Galavant"). Planowane są duże zmiany, przy czym na razie nie wiadomo, na czym będą one polegały.

4. Emma Caulfield gościnnie w "Supergirl". Znana z "Buffy" Emma Caulfield pojawi się gościnnie w "Supergirl" w roli twardej agentki FBI, której ojciec został zamordowany.

5. Data powrotu "Suits". Sezon 5B wystartuje 27 stycznia. A 14 stycznia w USA Network zadebiutuje "Colony".

6. "Sneaky Pete" z zamówieniem w Amazonie. Serial zadebiutuje w 2016 roku.

7. Miguel Ferrer powróci w "Twin Peaks". Miguel Ferrer, czyli agent Rosenfield, na pewno powróci w nowym sezonie "Twin Peaks".

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sleepy Hollow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 7. odcinka 3. sezonu, który nosi tytuł "The Art of War".

REKLAMA