8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luther" wróci przed świętami, ale jest mały twist. TBS wyemituje cały sezon serialu z Rashidą Jones naraz. Seksowny jak diabli Tom Ellis na plakacie "Lucifera". A oprócz tego "Flash", "Arrow", "Ash vs Evil Dead" i nie tylko.

1. "Luther" powróci przed świętami. 17 grudnia BBC America pokaże specjalny odcinek "Luthera", który będzie trwał aż trzy godziny. BBC ostatecznie zrezygnowało z dwuodcinkowego miniserialu i pokaże wszystko naraz. Przy czym to amerykańska data premiery, Brytyjczycy wciąż tajemniczo milczą, ale można przypuszczać, że "Luther" w ich kraju wróci mniej więcej w tym samym czasie.

luther456

2. TBS wyemituje cały sezon serialu z Rashidą Jones naraz. Rashida Jones teraz będzie grać policjantkę Angie Tribecę, a TBS zamierza pokazać cały serial 17 stycznia podczas 25-godzinnego maratonu. To znaczy wszystkie 10 odcinków komedii wyemitowane zostanie 5 razy, po to aby każdy mógł sobie obejrzeć.

3. Annie Ilonzeh w "Empire". Znana m.in. z "Arrow" Annie Ilonzeh pojawi się w 2. sezonie "Empire" w roli uwodzicielskiej reporterki.

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Ash vs Evil Dead". Bruce Campbell i jego piła powracają w sobotę, oto zdjęcia z 2. odcinka zatytułowanego "Bait".

5. Allison Tolman w pilocie ABC. Znana z "Fargo" Allison Tolman dostała główną rolę w pilocie komedii "Downward Dog", opowiadającej o kobiecie i jej psie. Projekt oparty jest na animowanym serialu internetowym autorstwa Animal Media Group.

6. Zoom w kolejnym odcinku "Flasha". Kolejny odcinek "Flasha" nosi tytuł "Enter Zoom", foty zobaczycie tutaj.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka 4. sezonu, czyli "Lost Souls".

8. Nowy plakat promujący "Lucifera".

lucifer-poster-fox

REKLAMA