"Jessica Jones" wygląda świetnie. Mnóstwo zdjęć!

Twórcy serialu zapowiadają, że Jessica Jones będzie ostrą i wystrzałową laską. I rzeczywiście - potwierdzają to zarówno trailery, jak i zdjęcia, na których Krysten Ritter prezentuje się po prostu rewelacyjnie.

Na oficjalnym profilu facebookowym serialu "Jessica Jones" można znaleźć mnóstwo nowych zdjęć promocyjnych, na których znajduje się sama Jessica, jak również jej przyszła miłość Luke Cage (Mike Colter), jej przyjaciółka Trish "Patsy" Walker (Rachael Taylor) czy pani adwokat Jeryn Hogarth (Carrie-Ann Moss).

Jest też tutaj David Tennant, który gra Kilgrave'a - najważniejszy serialowy czarny charakter. Nie zabrakło również postaci drugoplanowych, które mają pojawiać się w serialu: detektywa Willa Simpsona (Wil Traval), klientki Alias Investigations granej przez Erin Moriarty, oraz Malcolma, sąsiada Jessiki (Eka Darville).

Netflix i Marvel najwyraźniej chcą nas zapoznać z tym światem jeszcze przed premierą serialu, stąd decyzja o wypuszczeniu takiej ilości zdjęć. Pamiętajmy, że "Jessica Jones" jest mniej znanym komiksem niż "Daredevil" i wszystkie te postacie też widzowie kojarzą zdecydowanie słabiej.

"Jessica Jones" będzie miała premierę 20 listopada. 1. sezon ma składać się z 13 odcinków. Warto przy okazji dodać, że ich tytuły i krótkie opisy już zdążyły wycieknąć - jeśli jesteście ciekawi, co w nich jest, znajdziecie je tutaj. Ale uważajcie na spoilery. Z kolei pełny trailer serialu obejrzycie tutaj.

REKLAMA