8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Quantico" (Fot. ABC)

"Quantico" (Fot. ABC)

Marcia Cross z "Desperate Housewives" pojawi się w "Quantico". "American Crime" wraca w styczniu. "Z Nation" dostało zamówienie na 3. sezon. A oprócz tego "Supergirl", "Scream", "Supernatural", "Elementary".

1. Aktorka z "Desperate Housewives" w "Quantico". Dawno niewidziana na małym ekranie Marcia Cross pojawi się w "Quantico" w roli Claire Haas, matki Caleba, która kiedyś była agentką FBI, a teraz chce zostać wiceprezydentem USA. Przy okazji: ABC wydłużyło 1. sezon "Quantico" do 22 odcinków.

2. "American Crime" wraca w styczniu. 6 stycznia powróci z 2. sezonem "American Crime". Serial będzie teraz emitowany w środy, w slocie, w którym obecnie ABC pokazuje "Nashville". Wypuszczono pierwsze zdjęcie, na którym znajduje się Timothy Hutton jako trener Dan Sullivan.

TIMOTHY HUTTON

3. Steve Kazee w "Nashville". Znany z "Shameless" Steve Kazee pojawi się w "Nashville" w roli dawnego wokalisty country, który zrezygnował z kariery dla rodziny.

4. "Z Nation" z 3. sezonem. SyFy zamówiło 3. sezon "Z Nation", który będzie miał premierę w 2016 roku.

5. "Scream" z nowymi showrunnerami. Produkcję 2. sezonu "Scream" poprowadzą Michael Gans i Richard Register.

6. Wzrost oglądalności "Elementary". Z nowym sezonem wróciło "Elementary" i na dzień dobry zaliczyło lekki wzrost oglądalności - do poziomu 6,64 mln/1,5.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka 11. sezonu, czyli "Our Little World".

8. Lucy Lane już za chwilę w "Supergirl". Lucy Lane, siosta Lois i była dziewczyna Jamesa Olsena wpadnie wkrótce do "Supergirl". Postać jest grana przez Jennę Dewan-Tatum.

Fight or Flight

REKLAMA