7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

George R.R. Martin zdradza, co było inspiracją dla Muru. "Maron" z kolejnym sezonem. "Pakt" już dziś w HBO i HBO GO. A oprócz tego "Castle", "Supergirl", "Sherlock", "Fargo".

1. George R.R. Martin zdradza, co było inspiracją dla Muru. George R.R. Martin w tym tygodniu odwiedził swoją dawną uczelnię - Northwestern University w Evanston, w stanie Illinois. Jak zdradził, to właśnie dzięki spędzonym tam zimom powstała Północ, Mur i Jon Snow. Martin wciąż nieźle pamięta zamieć w Chicago w 1967 roku - śnieg, mróz i lód, jakiego nie widział nigdy wcześniej. "Pamiętam chodzenie przez śniegi i tunele z lodu. Wiatr tak wiał, że nie dało się nic zobaczyć. To doświadczenie nigdy mnie nie opuściło" - powiedział pisarz.

2. "Maron" z kolejnym sezonem. IFC zamówiło 4. sezon komedii Marca Marona, składający się z 13 odcinków. Zdjęcia rozpoczną się w styczniu, premiera w 2016 roku.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 7. odcinka 8. sezonu "Castle", zatytułowanego "The Last Seduction".

4. Tawny Cypress w "Supergirl". Znana z "Unforgettable" Tawny Cypress pojawi się w "Supergirl" w roli pani senator, która nienawidzi kosmitów. A tutaj zobaczycie zdjęcia z 4. i 5. odcinka serialu.

5. "Sherlock" skończy się, kiedy Benedict Cumberbatch będzie miał dość. Steven Moffat powiedział, że "Sherlocka" zakończy dopiero wtedy, kiedy Benedict Cumberbatch nie będzie chciał już angażować się dalej w projekt.

6. Kolejny odcinek "Fargo" na zdjęciach. 5. odcinek nosi tytuł "The Gift of Magi", pojawi się w nim Bruce Campbell jako Ronald Reagan. Zdjęcia dostępne tutaj.

7. W HBO i HBO GO startuje "Pakt". Dziś o godz. 20:10 w HBO możecie zobaczyć 1. odcinek "Paktu", który dla nas był bardzo pozytywnym zaskoczeniem (recenzja tutaj). Serial jest już teraz dostępny w HBO GO, można go oglądać bez abonamentu i bez rejestracji - aczkolwiek opłaca się zarejestrować w serwisie. HBO kusi 2. odcinkiem "Paktu" i możliwością oglądania wszystkiego przez 7 dni za darmo.

REKLAMA