6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Quantico" (Fot. ABC)

"Quantico" (Fot. ABC)

Twórca "Quantico" ujawnia, kiedy poznamy terrorystę. George R.R. Martin obiecuje słodko-gorzkie zakończenie "Gry o tron". W 100. odcinku "Once Upon a Time" szykuje się kolejny powrót. A oprócz tego "The Expanse", "American Horror Story", "Saturday Night Live".

1. Terrorystę z "Quantico" poznamy przed końcem sezonu. Josh Safran, twórca "Quantico", powiedział w rozmowie z "Entetainment Weekly", że nie będziemy musieli czekać do końca sezonu, by poznać tożsamość terrorysty. Wręcz przeciwnie - odpowiedź pojawi się znacznie wcześniej niż moglibyśmy się spodziewać. Tyle że wraz z odpowiedzią od razu pojawi się pytanie, czy aby na pewno to jest jedyna odpowiedź. Safran powiedział także, żebyśmy nie przywiązywali się do żadnej postaci, no, może z wyjątkiem Alex.

2. George R.R. Martin o zakończeniu "Gry o tron". George R.R. Martin obiecuje, że zakończenie jego sagi będzie słodko-gorzkie. "Myślę, że powinniście mieć trochę nadziei. W jakimś sensie wszyscy tęsknimy za szczęśliwymi zakończeniami. Mnie jednak zawsze podobały się zakończenia słodko-gorzkie" - powiedział pisarz do studentów Northwestern University (czyli jego dawnej uczelni).

3. Zdjęcia z pilota "The Expanse". Pierwszy odcinek nowej space opery telewizy SyFy nosi tytuł "Dulcinea", zdjęcia zobaczycie tutaj.

4. Oglądalność "Saturday Night Live" rekordowa. Sobotnie "SNL" miało najlepszą oglądalność od trzech lat. Tajemnica sukcesu? Donald Trump w roli gospodarza!

5. Kolejny powrót w 100. odcinku "Once Upon a Time". Giancarlo Esposito powróci do "Once Upon a Time" w 100. odcinku.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story: Hotel". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka, czyli "Room 33".

REKLAMA