Konkurs z serialem "Współczesna rodzina"

.

.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać DVD z serialem "Współczesna rodzina". Wystarczy ciekawie odpowiedzieć na proste pytanie!

W każdą środę od godz. 21:00 na FOX Comedy możecie oglądać kolejne odcinki 6. sezonu "Współczesnej rodziny". Stacja emituje po cztery premierowe odcinki w każdym tygodniu. "Współczesna rodzina" to serial komediowy, który uwielbiają i widzowie, i krytycy. Produkcja ma na swoim koncie 48 nagród i 166 nominacji, w tym 22 statuetki Emmy oraz Złoty Glob. Główne role grają m.in. Ed O'Neill, dobrze znany fanom seriali jako Al Bundy ze "Świata według Bundych", oraz uważana za jedną z najseksowniejszych aktorek Sofia Vergara.

fox-comedy456

A my Was zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są 3 zestawy DVD z serialem. By otrzymać jeden z nich, wystarczy w interesujący, oryginalny i zabawny sposób odpowiedzieć na pytanie: Którą rodzinę z serialu "Współczesna rodzina" lubisz najbardziej - Pritchettów, Dunphych czy Tuckerów - i dlaczego? Nagrody otrzymają 3 osoby, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 25 listopada 2015 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Współczesna rodzina". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska oraz adresu kontaktowego.

DVD-MF0male