Nowy zwiastun "Jessiki Jones" jest świetny! [wideo]

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Netflix zadbał o to, żebyśmy zakochali się w nowym wcieleniu Krysten Ritter, jeszcze zanim serial zdąży zadebiutować. "Jessica Jones" prezentuje się rewelacyjnie w nowym zwiastunie.

Seks, alkohol, pranie się po pyskach i ostra dziewczyna pośrodku tego wszystkiego. Tej jesieni Netflix i Marvel znów nas zabiorą na wycieczkę do Hell's Kitchen, gdzie mieszka nie tylko Daredevil, ale też Jessica Jones, bohaterka nowego serialu, który zadebiutuje 20 listopada.

Materiały promocyjne prezentują się wyśmienicie, Krysten Ritter jest ostra, wściekła i seksowna, a David Tennant na razie nas straszy głównie głosem. W nowym trailerze, który właśnie udostępniono, nie brak akcji, poznajemy też większość głównych bohaterów. W tym Luke'a Cage'a (Mike Colter), barmana, który na razie umila Jessice samotne wieczory w barze, a w przyszłym roku będzie ratował świat we własnym serialu.

Oglądając ten trailer, można się też przekonać, że na obietnicach prawdopodobnie się nie skończy. Serial rzeczywiście prezentuje się mrocznie, a Jessica wygląda na nietuzinkową dziewczynę.