8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Powstanie 6. sezon "American Horror Story". FOX ogłasza ramówkę na midseason, "Sleepy Hollow" na wylocie. Jeffrey Dean Morgan w roli legendarnego złoczyńcy w "The Walking Dead". A oprócz tego "Fargo", "Homeland", "Muppety", "Supergirl", nowy crossover "Arrow" i "Flasha".

1. Powstanie 6. sezon "American Horror Story". Telewizja FX zamówiła 6. sezon "American Horror Story", co tak naprawdę było tylko formalnością. Ryan Murphy już wcześniej zdradził, że zwrócił się do Lady Gagi z prośbą o występ, ale na razie jeszcze nic nie jest potwierdzone.

2. FOX ujawnia plan na midseason. Trochę się zmieni w ramówce FOX-a po świątecznej przerwie. Z niedzieli zniknie "The Last Man on Earth", a pojawi się animowana komedia "Bordertown". "Brooklyn Nine-Nine" został przeniesiony na wtorek, pomiędzy "Grandfathered" i "The Grinder". 5 stycznia do wtorkowej ramówki wróci również "New Girl". "Scream Queens" nie wróci wcale w styczniu, serial kończy 1. sezon 8 grudnia.

13 stycznia premierę będzie miał serial o współczesnym Frankensteinie, który otrzymał trzeci już tytuł: "Second Chance". 24 i 25 stycznia wyemitowane zostaną dwa nowe odcinki "Z Archiwum X", 25 stycznia debiutuje także "Lucifer". "Sleepy Hollow" przerzucono na piątek, debiut przewidziany jest na 5 lutego. "Kości" na razie znikają z ramówki całkiem i nie wiadomo, kiedy wrócą. Dłuższe przerwy w emisji będą mieć: "Gotham" (powrót 29 lutego), "Rosewood" (powrót 2 marca) i "Empire" (powrót 30 marca).

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Fargo". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka 2. sezonu, czyli "Rhinoceros".

4. Jeffrey Dean Morgan w "The Walking Dead". Jeffrey Dean Morgan wcieli się w Negana, komiksowego złoczyńcy, który ma być gorszy od wszystkich dotychczasowych. Postać pojawi się w finale 6. sezonu, a w 7. sezonie Morgan będzie w stałej obsadzie. Uwaga na spoiler z komiksu dotyczący Glenna pod linkiem.

5. Zdjęcie z kolejnego crossovera "Arrow" i "Flasha". Planowany jest kolejny crossover "Arrow" i "Flasha", w którym pojawi się cała ekipa superbohaterów. W tym Hawkgirl i Hawkman, których wiosną będziemy oglądać w "Legends of Tomorrow".

First-Look-Arrow-Flash-Crossover-Superhero-Team

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Homeland". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 9. odcinka 5. sezonu, czyli "The Litvinov Ruse".

7. Kolejny duży spadek oglądalności "Supergirl". Oglądalność "Supergirl" spadła do poziomu 8,17 mln/1,7. Kolejny spadek zaliczyło też "Castle" (6,24 mln/1,0).

8. Mindy Kaling pojawi się w "Muppetach". Mindy Kaling pojawi się w roli samej siebie w 10. odcinku serialu "Muppety". I spójrzcie, kto się nią zainteresuje:

I told myself I wouldnt fall in love on set again

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mindy Kaling (@mindykaling)

REKLAMA