Najbardziej odjechane zagraniczne wersje seriali z USA

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rosyjski "Świat według Bundych"

Parę wersji "Świata według Bundych" na świecie powstało, oj, powstało. Na przykład argentyńska, ormiańska czy niemiecka... a i nasz "Świat według Kiepskich" można znaleźć w sieci jako jeden z dowodów na to, że narody spoza USA bardzo lubią Bundych. Ale największe wrażenie robi wersja rosyjska, która - w co niełatwo uwierzyć, jeśli zerknie się na zwiastun - powstała w 2006 roku, a nie na przykład w latach 90.

Żeby było ciekawiej, ten serial był w Rosji ogromnym sukcesem - większym niż oryginał. Zwłaszcza wśród młodych widzów. Produkcję realizowano i emitowano w ekspresowym tempie, a kiedy po paru latach scenarzystom się skończyły odcinki amerykańskiego "Świata według Bundych" do przerabiania, ogłoszono narodowy konkurs na nowe odcinki.

Rodzina Bukinów wygląda dokładnie tak jak rodzina Bundych, żarty też są podobne, ale pewne zmiany wprowadzono. Ot, choćby to, że rosyjscy bohaterowie gnieżdżą się w małym mieszkanku domu wielorodzinnego, a nie mieszkają w przestronnym domu jak Amerykanie. Bo tak było bardziej realistycznie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA