7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Rekwizyty z "Breaking Bad" w muzeum. Możliwy crossover "Doktora Who" ze "Star Trekiem". Zoe Kazan w nowym serialu Leny Dunham. A oprócz tego "Flesh and Bone", "Scream Queens", "Fuller House", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

1. Rekwizyty z "Breaking Bad" w muzeum. Pamiątki z planu "Breaking Bad", w tym kapelusz Heisenberga czy żółte kombinezony będzie można oglądać w Smithsonian Institution w Waszyngtonie.

2. Crossover "Doktora Who" ze "Star Trekiem" jest możliwy. Steven Moffat powiedział, że jest otwarty na crossover "Doktora Who" ze "Star Trekiem", ale to musiałby być prawdziwy "Star Trek" - z kapitanem Kirkiem i Spockiem. Doktor koniecznie musiałby spotkać Spocka!

3. Zoe Kazan w nowym serialu Leny Dunham. Znana m.in. z "Olive Kitteridge" Zoe Kazan zagra główną rolę w serialu "Max" Leny Dunham, opowiadającym o feministkach z lat 60. Rzecz się będzie działa w redakcji, a główna bohaterka uwikła się w walkę o prawa kobiet.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 8. odcinka 3. sezonu, czyli "Many Heads, One Tale".

5. "Pot i łzy" już w HBO GO. Cały pierwszy sezon serialu "Pot i łzy" (czyli w oryginale "Flesh and Bone") możecie oglądać już teraz w HBO GO. Premiera w HBO zaplanowana jest na styczeń 2016 roku.

6. Święto Dziękczynienia w "Scream Queens". 10. odcinek "Scream Queens" nosi tytuł "Thanksgiving", zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Dom Tannerów trochę się zmienił. W "Fuller House" zobaczymy odświeżony dom Tannerów. Zakulisowe zdjęcia obejrzycie tutaj.

fuller-house-house-2

REKLAMA