8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

FX ogłasza plan na zimę, "The Americans" przesunięte na marzec. Eliza Coupe pojawi się w "Quantico". Showtime prezentuje pierwsze (spoilerowe!) zdjęcie z 3. sezonu "Penny Dreadful". A oprócz tego "Arrow", "Flash", "Murder in the First" i nie tylko.

1. FX ogłasza plan na zimę, "The Americans" przesunięte na marzec. Telewizja FX ogłosiła daty zimowych premier. "American Crime Story: The People v. O.J. Simpson" zadebiutuje 2 lutego. 21 stycznia wystartuje "Baskets", nowa komedia Zacha Galifianakisa. "It's Always Sunny in Philadelphia" powróci z 11. sezonem 6 stycznia, tego samego dnia ruszy 2. sezon "Man Seeking Woman". "The Americans" przeniesiono na marzec, na razie nie podano dokładnej daty premiery.

2. Miniserial ABC o Madoffie w lutym. ABC wyraźnie chce wyprzedzić HBO - miniserial o Madoffie z Richardem Dreyfussem w roli głównej zostanie pokazany 3 i 4 lutego. HBO ma w planach film o Madoffie z Robertem De Niro i Michelle Pfeiffer, ale nie znamy jeszcze daty premiery.

3. "Murder in the First" z 3. sezonem. TNT nie zapomniało o "Murder in the First". 3. sezon został zamówiony, premiera w 2016 roku.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 7. odcinka 4. sezonu, czyli "Brotherhood". Drużyna Olivera będzie w nim walczyć z Damienem Darhkiem (Neal McDonough).

5. Eliza Coupe w "Quantico". Eliza Coupe pojawi się w "Quantico" w roli pięknej i ambitnej agentki FBI, która ukończyła akademię siedem lat temu. Po raz pierwszy ją zobaczymy w 10. odcinku i jest szansa, że dołączy do stałej obsady.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Flash". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 7. odcinka 2. sezonu, czyli "Gorilla Warfare". Powróci w nim Gorilla Grodd, ponownie pojawi się także ojciec Barry'ego.

7. Żona Johna Olivera urodziła dziecko. Kate Norley, która jest weteranką z Iraku i prawdziwą bohaterką dla swojego męża, Johna Olivera, urodziła syna. Historia tej pary jest świetna - poznali się w 2008 roku, kiedy Oliver wcisnął się bez akredytacji na konwencję Republikanów i ona ukryła go przed ochroną.

8. Pierwsze zdjęcie z 3. sezonu "Penny Dreadful". W TVLine można znaleźć pierwsze zdjęcie z nowego sezonu "Penny Dreadful", na którym widzimy Vanessę z psychiatrą dr Seward (Patti LuPone, tym razem w stałej roli).

Episode 303

REKLAMA