Takie oto błędy można znaleźć w "Przyjaciołach"

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Kręcenie 24 odcinków na sezon to zawsze wyzwanie. Odkąd "Przyjaciele" są na Netfliksie i Amerykanie przyglądają się im uważniej, pojawiły się informacje o ciekawych błędach i niedopatrzeniach, które można znaleźć w serialu.

Mashable pisze, że amerykańscy fani "Przyjaciół" wynajdują ciekawe pomyłki, odkąd serial można oglądać na Netfliksie. Nie są to jakieś wielkie błędy, nic więc dziwnego, że oglądając "Przyjaciół" w telewizji, zwyczajnie je przegapialiśmy. Netflix to co innego - można zatrzymać, cofnąć, obejrzeć kilka razy, zrobić screena, a nawet gifa.

W efekcie wszyscy możemy zobaczyć, że w kultowym sitcomie zamiast znanych aktorów czasami na ekranie pojawiają się ich dublerzy. Widać ich zawsze przez króciutką chwilę - jeśli akurat mrugniecie, to na pewno ich przegapicie - ale widać.

Autor bloga Recently Heard w 15. odcinku 9. sezonu (czyli "The One with the Mugging") znalazł scenę, w której widać to nie Jennifer Aniston gra Rachel Green. Na początku wygląda to tak: Joey i Rachel wpadają do Moniki opowiedzieć o nowej roli Joeya. Wszystko jest tak jak należy.

friends01

Potem kamera pokazuje Monikę i znów Joeya - obok którego stoi Rachel. Tyle że nie jest to Jennifer Aniston, a jej dublerka, która i inaczej wygląda, i jest inaczej ubrana.

friends02

Nie jest to pierwszy błąd tego typu. Po internecie krąży też gif z 5. odcinka 8. sezonu ("The One with Rachel's Date"), w którym Phoebe pije kawę z Monicą w Central Perku. Tyle że przez króciutki moment widać tu nie Courtney Cox, a jej dublerkę.

friends05