6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wicked City" skasowane po trzech odcinkach. Krysten Ritter i David Tennant na nowym plakacie "Jessiki Jones". NBC zmieniło program z powodu ataków w Paryżu. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Żona idealna", "Pozostawieni".

1. "Wicked City" skasowane po trzech odcinkach. Wydawało się, że amerykańskie telewizje już nie kasują seriali i nawet tym, które radzą sobie kiepsko, pozwalają przetrwać 10 albo 13 odcinków. Ale w tym przypadku było tak fatalnie, że aż zrobiono wyjątek. "Wicked City" wyleciało z ramówki po trzech odcinkach, mimo że miało zamówienie na 10-odcinkowy sezon. Produkcja zostanie zamknięta po ośmiu odcinkach (tyle nakręcono), nie wiadomo, kiedy pozostałe zostaną wyemitowane. Nie wiadomo też, co z tym wszystkim zrobi TVN7, który wciąż serial promuje. Możliwe, że Polacy zobaczą odcinki, których widzowie ABC na razie nie zobaczą.

2. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 9. odcinka 7. sezonu, czyli "Discovery".

3. James McDaniel w "Sleepy Hollow". James McDaniel pojawi się w lutym jako ojciec Abbie i Jenny.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pozostawionych". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 7. odcinka 2. sezonu, czyli "A Most Powerful Adversary".

5. NBC zmieniło program z powodu ataków w Paryżu. Kolejny odcinek na żywo sitcomu "Undateable" nie został wyemitowany. "Dobrej nocy. Bądźcie ze swoimi rodzinami" - napisał na Twitterze Bill Lawrence, jeden z twórców serialu.

6. Jeszcze jeden plakat "Jessiki Jones". A na nim Krysten Ritter i David Tennant.

jessica-jones-poster-tennant-ritter

REKLAMA