7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spoilery na temat nowej postaci z "Gry o tron". Gaius Charles gościnnie w serialu "Blindspot". HBO zamawia nowy komediodramat. A oprócz tego "Żona idealna", "Supergirl", "The Originals", "Supernatural".

1. Spoilery na temat nowej postaci z "Gry o tron". Ian McShane zdradził, że zagra niewielką, ale ważną rolę w 6. sezonie "Gry o tron". "Jestem odpowiedzialny za sprowadzenie z powrotem kogoś, kogo nie spodziewaliście się już więcej zobaczyć. Tylko tyle mogę zdradzić" - powiedział aktor.

2. Gaius Charles gościnnie w serialu "Blindspot". Gaius Charles pojawi się w 12. odcinku w roli sierżanta, który ma coś wspólnego z Jane.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supergirl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka zatytułowanego "Red Faced", w którym Kara zmierzy się z Red Tornado.

4. Zdjęcia z nowego odcinka "The Originals". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 8. odcinka 3. sezonu, czyli "The Other Girl in New Orleans".

5. HBO zamawia nowy komediodramat. HBO zamówiło pilot komediodramatu "When I'm Sixty-Four", którego twórcą jest Jeff Roda. Serial opowiadać będzie o narcystycznym nowojorczyku, który pokonał raka i dostał drugą szansę od życia.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 7. odcinka 11. sezonu, czyli "Plush".

7. Eli Gold będzie starał się zaimponować Vanessie Williams. W niedzielnym odcinku "Żony idealnej" pojawi się Vanessa Williams w roli Courtney Paige, bogatej kobiety, która chce dać pieniądze na kampanię. Jak pisze TV Guide, Eli od pierwszej chwili będzie starał się jej zaimponować na wszelkie możliwe sposoby. Wyprawi nawet fałszywe urodziny u Florricków!

Restraint

REKLAMA