Wasze hity i kity tygodnia - które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)


1. "Fargo" - sezon 2, odcinek 5 ("The Gift of the Magi")

Meg: Wojna się rozpoczęła. Gerhardtowie urządzili krwawą jatkę, która na pewno nie pozostanie bez reakcji. Konsekwencje wcześniejszych działań dopadły w końcu Blomquistów. Ed miał dużo szczęścia, trafiając na jedynego z członków rodziny, który ma sumienie i nie chciał zabijać niewinnych. Teraz już jednak nie ma ucieczki przed prawdą.

2. "Jane the Virgin" - sezon 2, odcinek 5 ("Chapter Twenty-Seven")

Victoria: Za Britney, czekoladę i całą masę innych rzeczy, które wydarzyły się w tym odcinku, a o których najlepiej opowiada narrator. Jak tu nie lubić tego serialu?

"Flash" - sezon 2, odcinek 6 ("Enter Zoom")

Dziewczyna: Za Zooma - w końcu jakiś konkretny czarny charakter. Za Patty- ale tu bardziej całokształt, uwielbiam tę postać i tą nową świeżość, którą wniosła jeżeli chodzi o kobiece role. I za duet Wells - Cisco, niezwykle zabawnie ogląda się ich potyczki słowne.

"American Horror Story" - sezon 5, odcinek 6 ("Room 33")

Anonim: Za miły dreszczyk na widok niezapomnianego domu z pierwszego sezonu serialu, dużą dawkę Lady Gagi, która jest obłędna w roli Hrabiny oraz wątek Liz Taylor, który złamał mi serce!

"Homeland" - sezon 5, odcinek 6 ("Parabiosis")

Aga25: Więcej pytań niż odpowiedzi, ale chce się więcej i więcej.

"The Affair" - sezon 2, odcinek 6

michu: OMG! Przez ten serial robię się podekscytowany jak nastolatka. Tyle się tam dzieje, genialna Helen, fajne spojrzenia na Alison plus ta informacja na koniec odcinka!
Czy Cole będzie ojcem? Co mam z tym zrobić? Co będzie dalej?

"Muppety" - sezon 1, odcinek 7 ("Pig's in a Blackout")

Kama: Fajny humor, dobre przesłanie (a nawet dwa: jedno w wątku Kermitta, drugie - Scootera) i piosenka – evergreen (pun intended).

"Żona idealna" - sezon 7, odcinek 6 ("Lies")

Kama: Niby odcinek jak odcinek, ale tym razem nieźle uchwycili problemy społeczne i etyczne. Plus Alicia pod kocem i Diane: "A lot of things that aren't fair are true".

"Pozostawieni" - sezon 2, odcinek 6 ("Lens")

Lulu: Wczoraj obejrzałam wszystkie odcinki i ani trochę się nie dziwię zachwytami nad tym serialem w tym roku.

"You, Me and the Apocalypse" - sezon 1, odcinek 7

Meg: Lepszego serialu o końcu świata nie ma!

"Sposób na morderstwo" - sezon 2, odcinek 8 ("Hi, I'm Philip")

Koral: Cały odcinek świetnie balansował. Raz w tę, raz w tę. Co chwila coś się zmieniało. Już się wierzyło, że Caleb lub Catrine zabili, ale za chwilę, że jednak nie, by ostatecznie jak zawsze na końcu wszystkich zaskoczyć. Duży plus za brak Bonnie w tym odcinku. Myślałam, że jednego odcinka bez niej nie będzie, ale jak widać udało się! A i Asher dzięki temu - mimo że co chwila o nią pytał - stał się bardziej pomysłowy. Bardzo mi się podobała scena gdzie (prawie) każda para w tym serialu miała "intymną" sytuację. Czekam na kolejny odcinek!

1 2
REKLAMA