7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CBS zmienia ramówkę z powodu ataków w Paryżu. Bob Newhart powróci w "The Big Bang Theory". Powstanie 2. sezon brytyjskiego "Unforgotten". A oprócz tego "Jessica Jones", "Master of None", "New Girl".

1. CBS zmienia ramówkę z powodu ataków w Paryżu. Dziś wieczorem CBS nie wyemituje planowanych odcinków "Supergirl" i "NCIS: Los Angeles", bo uznano, że były one zbyt podobne do tego, co się wydarzyło w Paryżu. W zamian pokazany zostanie odcinek "Supergirl" zatytułowany "Livewire" i odcinek "NCIS: LA" - "The Long Goodbye".

2. Bob Newhart powróci w "The Big Bang Theory". Będzie to jednak powrót z twistem - spoiler znajdziecie tutaj.

3. Powstanie 2. sezon brytyjskiego "Unforgotten". Telewizja ITV zamówiła 2. sezon serialu "Unforgotten", składający się z 6 odcinków.

4. Aziz Ansari dziękuje rodzicom. Rodzice Aziza Ansariego pojawili się w "Master of None", a komik złożył im piękne podziękowanie. Ansari napisał, że jeśli jesteśmy szczęściarzami i mamy rodziców, którzy nas kochają, powinniśmy dać im znać. Jego tata spędził na planie "Master of None" większość swojego urlopu, ale nie dlatego, że tak bardzo chciał zagrać w serialu, tylko po to, żeby pobyć ze swoim synem. I właśnie za to otrzymał bardzo długie podziękowanie na Instagramie.

5. Kostium Jessiki Jones pojawi się w serialu. W serialu "Jessica Jones" zobaczymy kostium bohaterki, ale tylko we flashbacku, kiedy to jej przyjaciółka Trish Walker próbowała ją przekonać, żeby przebrała się w biały, obcisły strój znany z komiksów. Ta jednak nie będzie chciała tego zrobić.

6. "Second Chance" na zdjęciach promocyjnych. Przypomnijmy, "Second Chance" to najnowszy - trzeci już - tytuł serialu FOX-a o współczesnym Frankensteinie. Zdjęcia obsady znajdziecie tutaj.

7. Zdjęcia obsady "New Girl" na 5. sezon. Galerię znajdziecie tutaj.

newgirl456

REKLAMA