7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty zimowych premier seriali ABC. Jason Momoa w nowym serialu Netfliksa. Twórcy "Jak poznałem waszą matkę" piszą nową komedię. A oprócz tego "Outlander", "Muppety" i nie tylko.

1. Daty zimowych premier seriali ABC. Midseason w ABC ruszy 3 stycznia, kiedy powróci z 2. sezonem "Galavant". 4 stycznia wraca "Castle", a 5 stycznia "Agentka Carter" (premiera 2. sezonu będzie dwugodzinna). Środowe komedie wrócą po przerwie 6 stycznia, a po nich, o godz. 22:00, premierę będzie mieć 2. sezon "American Crime". 2 lutego możecie spodziewać się powrotów "Muppetów" i "Fresh Off the Boat", zaś 11 lutego wracają wszystkie czwartkowe seriale Shondy Rhimes.

2 marca premierę będzie miał sitcom "The Real O'Neals", a 3 marca pokazany zostanie pilot "The Family". Od 6 marca ten serial będzie emitowany w niedziele, pomiędzy "Once Upon a Time" i "Quantico". 8 marca wróci "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", tego samego dnia zadebiutuje "Of Kings and Prophets". 16 marca wróci "Nashville", a dopiero 24 marca (tydzień po finale "How to Get Away with Murder") wystartuje "The Catch".

2. Jason Momoa w nowym serialu Netfliksa. Netflix zamówił 6-odcinkowy sezon serialu "Frontier", który opowiadać będzie o brutalnym handlu futrem w Ameryce Północnej w XVIII wieku. Jedną z głównych ról zagra Jason Momoa. Premiera przewidziana jest na 2016 rok.

3. Twórcy "Jak poznałem waszą matkę" piszą nową komedię. Craig Thomas i Carter Bays tworzą komedię "New York Mythological", opowiadającą o dziewczynie z Midwestu, która przeprowadza się do Nowego Jorku i odkrywa magię Manhattanu.

4. Joseph Gordon-Levitt i Dave Grohl w "Muppetach". Obaj pojawią się w odcinku z 1 grudnia zatytułowanym "Going, Going, Gonzo".

5. Młody Lord John w "Outlanderze". John William Grey to ważna postać w życiu Jamiego i Claire, a w serialu poznamy jego młodszą wersję. Lorda Johna jako chłopca zagra Oscar Kennedy.

6. Serialkon w Krakowie w najbliższy weekend. W dniach 21-22 listopada 2015 w krakowskiej Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej odbędzie się druga edycja Serialkonu - czyli imprezy poświęconej w całości serialom. Będzie można wziąć udział w panelach dyskusyjnych i posłuchać prelekcji poświęconych m.in. historii w serialach, męskim bohaterom i silnym bohaterkom czy też przekraczaniu kolejnych granic przez telewizję. Impreza jest bezpłatna.

7. Lady Gaga na zdjęciu bez makijażu. Ten pan obok to jej narzeczony, Taylor Kinney, którego obecnie możecie oglądać w "Chicago Fire".

REKLAMA