10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nic Pizzolatto podpisał nowy kontrakt z HBO, ale nie wiadomo, co dalej z "Detektywem". "Better Call Saul" z krótszym 2. sezonem. "Into the Badlands" notuje świetną oglądalność. A oprócz tego "Supergirl", "Quantico", "Czarna lista" i nie tylko.

1. Twórca "Detektywa" podpisał nową umowę z HBO. Nic Pizzolatto podpisał kontrakt z HBO aż do roku 2018. Będzie pracował nad nowymi projektami, ale HBO jest też zainteresowane 3. sezonem "Detektywa". Variety pisze, że przedstawiono Pizzolatto różne opcje, również taką, w której ktoś go zastąpi w roli prowadzącego produkcję. Ale nawet jeśli "Detektyw" jeszcze wróci (co wcale nie jest takie pewne), nie ma szans, żebyśmy zobaczyli go w 2016 roku.

2. ABC zamawia dodatkowe odcinki swoich komedii. ABC zamówiło po dwa dodatkowe odcinki "Black-ish", "The Goldbergs", "The Middle" i "Fresh Off the Boat". To oznacza, że każdy z nich będzie mieć 24-odcinkowy sezon. Będzie też prawdopodobnie zamówienie na dwa dodatkowe odcinki dla "Modern Family", ale na razie trwają negocjacje.

3. "Better Call Saul" z krótszym 2. sezonem. Początkowo zamówiono 13-odcinkowy 2. sezon "Better Call Saul", ostatecznie jednak zdecydowano się go skrócić do 10 odcinków. Potwierdził to na Twitterze twórca serialu, Peter Gould.

4. Mocny start "Into the Badlands". Serial AMC zanotował oglądalność 6,4 mln/3,2 i przebił w demo wszystkie premiery tej jesieni - włącznie z "Blindspotem" i "Supergirl".

5. Charlie Sheen oznajmił, że jest nosicielem HIV. Aktor powiedział w "Today Show", że jest nosicielem HIV. Decyzja związana jest z tym, że od dawna chodziły na ten temat plotki i aktor postanowił je po prostu ukrócić.

6. Tina Fey i Amy Poehler poprowadzą razem "Saturday Night Live". Obie panie zobaczymy w świątecznym odcinku z 19 grudnia. 5 grudnia program poprowadzi Ryan Gosling, a 12 grudnia Chris Hemsworth.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Quantico". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 9. odcinka, czyli "Guilty".

8. Megan Boone z "Czarnej listy" jest w ciąży. I jest to ciąża, która może wpłynąć na fabułę. Serial ma zamówienie na 22 odcinki, co oznacza pracę bez przerwy do późnej wiosny.

9. Oglądalność "Supergirl" już nie spada, "Jane the Virgin" rośnie. Najnowszy odcinek "Supergirl" zanotował oglądalność 7,77 mln/1,7, co oznacza, że serialowi przestało spadać. Rekordową oglądalność miała "Jane the Virgin" - 1,1 mln/0,5. To najlepszy dowód na to, jak Netflix wpływa na współczesną telewizję - odkąd 1. sezon "Jane" pojawił się na Netfliksie, serial zyskuje na oglądalności.

10. Pierwsze zdjęcie z nowego serialu Sarah Jessiki Parker. Serial nosi tytuł "Divorce", a Sarah Jessica Parker prezentuje się w nim tak:

divorce-sarah-jessica-parker

REKLAMA