8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Bastard Executioner" skasowany. Noah Hawley stworzy serialową "Kocią kołyskę". Kontrowersyjny norweski serial "Okupowani" w Ale kino+. A oprócz tego "Supergirl", "Chirurdzy", "Chicago Med" i nie tylko.

1. "The Bastard Executioner" skasowany. A skasował go sam jego twórca, Kurt Sutter, który wykupił w "The Hollywood Reporter" specjalne ogłoszenie. Jego treść możecie zobaczyć poniżej. Ponadto Sutter powiedział w rozmowie z THR, że po prostu nie chce robić dalej czegoś, czego nikt nie ogląda. Stąd decyzja o zakończeniu serialu.

image2 (1).JPG

2. Noah Hawley stworzy serialową "Kocią kołyskę". FX zamówiło limitowany serial "Cat's Cradle" na podstawie powieści Kurta Vonneguta. Za projekt odpowiedzialny jest Noah Hawley, twórca "Fargo". Jeśli wszystko się powiedzie, to będzie pierwsza serialowa adaptacja twórczości Vonneguta.

3. Norweski serial "Okupowani" w Ale kino+. W środę 2 grudnia o godz. 20:10 wystartuje w Ale kino+ thriller polityczny, którego pomysłodawcą jest Jo Nesbø – popularny autor powieści kryminalnych. Akcja serialu dzieje się w niedalekiej przyszłości w Norwegii okupowanej przez Rosjan. Produkcja jeszcze przed premierą wzbudziła spore kontrowersje. W Ale kino+ w grudniu będziecie też mogli zobaczyć 2. sezon "Peaky Blinders" i 5. sezon "Very".

Okupowani_1

4. Alexandra Daddario w kinowym "Słonecznym patrolu". Seksbomba z "Detektywa" zagra jedną z głównych ról w kinowym "Słonecznym patrolu".

5. Blake Jenner w "Supergirl". Blake Jenner, prywatnie mąż Melissy Benoist, zagra w "Supergirl" nowego chłopaka Kary.

6. Zdjęcia z zimowego finału "Chirurgów". Tutaj znajdziecie z 8. odcinka 12. sezonu "Chirurgów", czyli "Things We Lost in the Fire".

7. "The Soup" skasowane. Po 22 sezonach E! rezygnuje z programu "The Soup". Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 18 grudnia.

8. Niezły start "Chicago Med". Produkcja NBC wystartowała z oglądalnością 8,6 mln/2,2, co jest bardzo dobrym wynikiem na tle innych wtorkowych seriali.

REKLAMA