8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Cold Feet" (Fot. ITV)

"Cold Feet" (Fot. ITV)

Po 13 latach do telewizji wróci "Cold Feet". Noah Hawley planuje 3. sezon "Fargo". Will Ferrell wypije kawę z Jerrym Seinfeldem. A oprócz tego "Supernatural", "Castle", "Shades of Blue" i nie tylko.

1. Po 13 latach do telewizji wróci "Cold Feet". Kultowy brytyjski serial powróci w przyszłym roku do telewizji ITV. Wróci cała dawna obsada oprócz Helen Baxendale. Bohaterowie będą już w okolicach 50-tki. Zamówiono 8 odcinków, zdjęcia rozpoczną się w Manchesterze w lutym 2016 roku. Emisja zaplanowana jest na koniec 2016 roku.

2. Noah Hawley planuje 3. sezon "Fargo". To nie jest oficjalna informacja, ale Spoiler TV podczas telekonferencji z Jean Smart dowiedział się, że 3. sezon "Fargo" jest w planach. Na razie to jednak bardzo wczesny etap, na szczegóły musimy poczekać.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 8. odcinka 11. sezonu, czyli "Just My Imagination".

4. Omar J. Dorsey w "Aquariusie". Znany z "Raya Donovana" Omar J. Dorsey pojawi się w "Aquariusie" w roli faceta, który planuje wykorzystać Mansona do swoich celów.

5. Will Ferrell wypije kawę z Jerrym Seinfeldem. Will Ferrell pojawi się w 7. sezonie "Comedians in Cars Getting Coffee".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Castle". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 8. odcinka 8. sezonu, czyli "Mr. & Mrs. Castle".

7. Prezydent Obama o "Grze o tron". Obama uwielbia "Grę o tron", ale nie do końca pamięta imiona postaci. Jego ulubieniec to "karzeł... jak on się nazywa?". Prezydent przyznaje, że zapamiętać potrafi tylko jedno nazwisko: "Jon Snow", bo jest łatwe do wymówienia.

8. Plakaty promujące "Shades of Blue". Serial z Jennifer Lopez w roli głównej startuje 7 stycznia.

shades-of-blue-drea
shades-of-blue-ray
shades-of-blue-jlo

REKLAMA