8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Po 13 latach do telewizji wróci "Cold Feet". Noah Hawley planuje 3. sezon "Fargo". Will Ferrell wypije kawę z Jerrym Seinfeldem. A oprócz tego "Supernatural", "Castle", "Shades of Blue" i nie tylko.

1. Po 13 latach do telewizji wróci "Cold Feet". Kultowy brytyjski serial powróci w przyszłym roku do telewizji ITV. Wróci cała dawna obsada oprócz Helen Baxendale. Bohaterowie będą już w okolicach 50-tki. Zamówiono 8 odcinków, zdjęcia rozpoczną się w Manchesterze w lutym 2016 roku. Emisja zaplanowana jest na koniec 2016 roku.

2. Noah Hawley planuje 3. sezon "Fargo". To nie jest oficjalna informacja, ale Spoiler TV podczas telekonferencji z Jean Smart dowiedział się, że 3. sezon "Fargo" jest w planach. Na razie to jednak bardzo wczesny etap, na szczegóły musimy poczekać.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 8. odcinka 11. sezonu, czyli "Just My Imagination".

4. Omar J. Dorsey w "Aquariusie". Znany z "Raya Donovana" Omar J. Dorsey pojawi się w "Aquariusie" w roli faceta, który planuje wykorzystać Mansona do swoich celów.

5. Will Ferrell wypije kawę z Jerrym Seinfeldem. Will Ferrell pojawi się w 7. sezonie "Comedians in Cars Getting Coffee".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Castle". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 8. odcinka 8. sezonu, czyli "Mr. & Mrs. Castle".

7. Prezydent Obama o "Grze o tron". Obama uwielbia "Grę o tron", ale nie do końca pamięta imiona postaci. Jego ulubieniec to "karzeł... jak on się nazywa?". Prezydent przyznaje, że zapamiętać potrafi tylko jedno nazwisko: "Jon Snow", bo jest łatwe do wymówienia.

8. Plakaty promujące "Shades of Blue". Serial z Jennifer Lopez w roli głównej startuje 7 stycznia.

shades-of-blue-drea
shades-of-blue-ray
shades-of-blue-jlo

REKLAMA